, ,

Samozřejmě každý problém má své řešení

Mám skvělou zkušenost s jednou úklidovou firmou, o které bych se ráda zmínila. Jde o úklidovou firmu. Nabízí toho totiž opravdu hodně. K jejich službám patří i čištění koberců, podlah, odstranění starého vosku z podlahy a nanesení nové ochranné polymerové vrstvy, strojové čištění čalounění. Realizují denní a pravidelné úklidy domácností, kanceláří, rezidencí či firem. Provádí také čištění, leštění, mytí oken, mytí výloh a prosklených ploch, a to i ve výškách.

Také čistí i žaluzie, lamely, rolety, a markýzy. Odstraňují nedovolené polepy, reklamní polepy, ochranné fólie, samolepky, banery ze všech prosklených ploch. A my máme skvělou zkušenost s jejich službou čištění fasád. My měli problémy s fasádou našeho krytého parkoviště. Vstup vypadal hrozně, byla to všude samá plíseň a špína a nevypadalo to na nás moc dobré světlo.

Naše…

Naše parkoviště je placené, tak jsme nechtěli, aby všichni jeli ke konkurenci, protože náš prostor zvenku prostě nevypadal reprezentativně. A tak jsme si řekli, že na to zavoláme nějakou úklidovou firmu. Protože vyčistit mapy špíny a plíseň z fasády není nic lehkého, tak jsme hledali nějakou firmu, která by se o to dokázala postarat. A tak jsme se obrátili na Čištění fasády Ostrava. Pročítali jsme hodně diskuzí, abychom si vybrali opravdu někoho s dobrými referencemi.

A protože je na internetu všichni tolik vychvalovali, tak jsme se rozhodli, že bude nejlepší, když si vybereme je. A dobře jsme udělali a musíme je všem doporučit. A o vše postarali, ale taky jsme se od nich dozvěděli, jak plíseň vlastně může vzniknout. Problém tvorby plísní na zateplených fasádách spočívá v tom, že na polystyrénu je na mřížce a lepidle jemně strukturovaná omítka cca 2,5 milimetrů a to je jeden z hlavních problémů.

Na severní…

Na severní, či západní straně nikdy nesvítí tolik slunce. Tato vlhkost vytvořená na těchto stranách fasády se tedy nemůže přirozeně vsakovat do hloubky, tak jako i klasické omítky, která má cca 2-3 centimetry a ještě je pod ní materiál  – třeba tvárnice, cihly, siporex, a další, který si umí vlhkost nasát, a potom ji v příznivých podmínkách vydýchat. Teplo, vítr, mráz a atd. A pokud je tato jemně strukturovaná omítka stále vlhká, tak se zákonitě objeví plísně.

A jak je známo, kde se objeví plíseň, je těžké se s tím poradit. Ale samozřejmě jako každý problém i tento má řešení, a tím je náš protiplísňový nátěr LSG. Je založen na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. I velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení. Takže díky němu bude vaše fasáda dokonale chráněná. Pokud chcete vědět více, podívejte se na jejich internetové stránky. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *