, ,

Zde určitě podvodníkům nenaletíte

Pracuji v prodejně, kde se specializujeme na všelijaké bylinné čaje a nedávno jsme měli problémy s naší fasádou. Byla totiž opravdu hodně špinavá a my jsme už nevěděli co s tím. A pak jsme přišli na to, čím to bylo – nebyla to totiž obyčejná špína, ale plíseň. A toho se už člověk potom zbavuje opravdu složitěji. Ale bylo nám jasné, že tohle to bylo nad naše síly. Savo na to nefungovalo a ať jsme zkoušeli cokoli dalšího, tak to bylo prostě k ničemu. Tudíž bylo potřeba vymyslet jiné řešení. A tím řešením bylo kontaktovat nějakou úklidovou firmu.

Takže jsem začala hledat na internetu, abych si přečetla, kterou lidi na diskuzích nejvíce doporučovali. A našla jsem úklidovou firmu. A protože jsme s nimi byli skutečně spokojeni, tak bych se o nich chtěla více rozepsat. Fasádu skvěle vyčistili a jejich nátěr LSG se postaral o to, že už fasáda zůstane čistá a bez plísní. A bude to tak dlouho, protože nátěr fasádu chrání. A i jejich zaměstnanci jsou skvělý.

Jsou…

Jsou to opravdový profesionálové a na nikoho jiného už se nikdy obracet nebudu. Protože tady už vím, že mám záruku dobré kvality. Nejdřív zdi pořádně očistili od všech plísní a veškeré špíny, a potom aplikovali nátěr proti plísním na všechny povrchy, takže díky tomu bude celá fasáda chráněná před budoucím výskytem plísní, bakterií, kvasinek, hub a řas a zkrátka všemi možnými nečistotami, o které na vaší zdi rozhodně nestojíte.

Nátěr po zaschnutí vytvoří omyvatelný transparentní povrch odolný povětrnostním vlivům i UV záření. Tudíž toho vydrží opravdu hodně, nemusíte se bát, že by za pár měsíců přestal fungovat. V případě Čištění fasády Pardubice se skutečně jedná o dlouhodobou investici. LSG nátěr proti plísním lze aplikovat ve vnitřních i vnějších prostorách. Díky tomu je venkovní zeď naší zdravé výživy opět v naprostém pořádku.

A když…

A když jsem zjistila, jak málo stačí, aby se vám plíseň udělala, nechala jsem si ten nátěr dát i dovnitř obchodu. Tak jsem se pojistila, že už tuto situaci nebudu muset řešit. Tato firma dále nabízí i celou řadu dalších úklidových služeb. Patří k nim čištění koberců, podlah a i čištění čalounění. Realizují denní a pravidelné úklidy domácností, kanceláří, rezidencí či firem.

Provádí také čištění, leštění, mytí oken, mytí výloh a prosklených ploch, a to i ve výškách. Po dohodě čistí i žaluzie, lamely, rolety, a markýzy. Odstraňují nedovolené polepy, reklamní polepy, ochranné fólie, samolepky, banery ze všech prosklených ploch. Takže můžete vidět, že jejich servis toho nabízí skutečně hodně. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *