, ,

Na fasádě nebudou dělat žádné starosti

Jsem majitelkou nepálské restaurace a nedávno jsem si uvědomila, že je nutné něco udělat s naší fasádou. Vypadala už totiž opravdu tragicky. Byla nejenom špinavá, ale na několika místech byla i plíseň. A to byl už opravdu problém. Naštěstí s manželem známe firmu, která si s tím umí poradit, tak jsme věděli, na koho se obrátit, protože nám bylo jasné. Naši známí totiž měli ten samý problém, a tak nám ji doporučili.

Jedná se o firmu, která nabízí službu čištění fasád, která zahrnuje i kompletní servis v odstranění plísní, řas, hub, sanitrů, výkvětů a jiných mikroorganismů z jakéhokoli povrchu. Jejich antimikrobiální působení LSG je založeno na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. I velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení.

Takže…

Takže na povrchu chráněném nátěrem proti plísním LSG nemají plísně, bakterie, houby ani kvasinky vůbec žádnou šanci přežít. Nátěr totiž uzavře fasádu tak, že vlhkost, spady, organické usazeniny, tvorba plísní a jiné povětrnostní nálety nebudou mít možnost do fasády proniknout a vlhkost ve fasádě bude mít možnost odcházet. Takže se na fasádě nebude tvořit vlhkost, které je ideálním prostředím pro vznik plísní.

A životnost tohoto nátěru je dlouhodobá, takže se nemusíte bát, že se jedná o nějakou měsíční investici. Díky němu jsme zajistit, že se vaše problémy s plísní staly minulostí. Fasáda restaurace je opět v pořádku a díky nátěru LSG bude v pořádku několik let. A protože jsme viděli, co všechno plíseň obnáší. Rozhodli jsme se dát ten nátěr i dovnitř naší restaurace. Pro jistotu. Nátěr je totiž vhodný i do potravinových provozů a je naprosto bezpečný. Takže se nemusíte obávat, že by byl nějak nevhodný.

Těmto…

Těmto věcem je skutečně lepší předcházet. Ušetříte si tím tak nervy a i peníze. Tato firma realizuje své služby nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Pro více informací o jejich servisu vám doporučuji se podívat na jejich webové stránky. Nabízí totiž i čištění podlah a koberců, ale i mytí oken, výloh, a všech možných sklených ploch, a to i ve výškách, a také odstraňováním graffiti.

Takže jak můžete vidět, Čištění zateplené fasády Hradec Králové má opravdu široké pole působnosti. A proto se na ni vyplatí investovat, i přesto, že cena jejich služeb je o něco vyšší. Výsledky jejich práce jsou dlouhodobé a prostředky, se kterými oni sami pracují taky nejsou sami o sobě levné, takže člověk nemůže očekávat, že služba samotná bude nejlevnější. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *