, ,

Bylo už předem jasné, jak to vše dopadne

Pracuji v tanečním studiu jako recepční a už delší dobu bylo potřeba udělat něco s fasádou naší budovy. A nedávno jsme ji chtěli vymalovat, tak jsem se pustila do zařizování. Protože staráni se o provoz a údržbu budovy byla taky moje práce. Ale mělo to jeden velký háček, až jsme nakonec museli vymalování odložit. Protože na některých místech byla i plíseň. A to jsme přemalovat nemohli, to jsme museli prvně nechat vyčistit. Jenže to nebyl úkol ani pro naše uklízeče, protože na takovouto věc neměli dobré věci na čištění, na to jsou potřeba speciální prostředky, které jsme neměli. A savo je jen krátkodobou záležitostí. A tak jsme začali hledat na internetu nějakou firmu, která by se o to postarala. Tak jsme hledala na internetu ještě s jedním s kolegou nějakou firmu, se kterou by měl někdo dobrou zkušenost, alespoň na tom internetu.

A…

A našli jsme tam Čistění oken Brno, která se nám zalíbila a začali jsme se víc zajímat už jen o jejich stránky a přečetli jsme si tam řadu informací. A byly na ni jen samé pozitivní ohlasy, všichni je opravdu vychvalovali, tak jsme se rozhodli, že to té jejich služby zainventujeme, protože se nezdálo, že by to měly být vyhozené peníze. A rozhodně se ta investice vyplatila. V domluvený den přijel tým specialistů, který se o vše postaral. Na povrchy napadené plísní nanesli běžný desinfekční prostředek. Po odstranění nečistot a biotického napadení poté dali nátěr proti plísním přímo na stávající povrchy, které pak trvale chrání proti opětovnému výskytu plísní, bakterií, hub, kvasinek a řas. Po zaschnutí vytvoří omyvatelný transparentní difúzně otevřený povrch odolný povětrnostním vlivům i UV záření. Nátěr uzavře fasádu tak, že vlhkost, spady, organické usazeniny, tvorba plísní a jiné povětrnostní nálety nebudou mít možnost do fasády proniknout.

Přičemž…

Přičemž vlhkost ve fasádě bude mít možnost odcházet. Nátěr má vlastnost difuzního odporu, takže molekula vodní páry může bez problémů odcházet, zatímco molekula vody do fasády nevstoupí.  Výhodou tohoto nátěru je také to, že výrazně prodlouží životnost a barevnou stálost fasádního nátěru. LSG je taky prý aplikovatelný na vápenocementové omítky, dřevo, OSB desky, umakart, disperzní, silikátové barvy, betony, keramické obklady a podobné materiály. Nám se plíseň už nikdy neobjevila. A věřím, že hodně dlouho ani neobjeví. Pro více informací o servisu této firmy vám doporučuji, abyste se podívali na jejich webové stránky. Nabízí totiž celou řadu dalších služeb.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *