, ,

Je to nejlepší, co můžete použít

Chcete mít vaši fasádu skvěle čistou a nevíte jak na to? V tom případě vám chceme doporučit jedny specialisty. A těmi je úklidová firma, které jsme opravdu moc vděční. Fasáda naší prodejny s kufry a cestovními taškami už byla dlouho špinavá, ale tak nějak jsme její vyčištění pořád odkládali, protože jsme peníze investovali jinam. Ale když se na ní udělala plíseň, tak jsme si za to dost nadávali. Teď už nebyla šance, že bychom se o to sami dokázali postarat. Takže jsme hledali firmu, která by se o to postarala a našli jsme právě úklidovou firmu A SERVIS a jejich protiplísňový nátěr je vážně pecka. Je to opravdu vynikající věc a s ničím lepším jsem se na plíseň nesetkal. A rozhodně se vyplatí si tento nátěr dát i jako prevenci. Protože věřím, že nikdo z vás o plíseň na fasádě nestojí. A lidi z Čištění fasády Praha jsou skutečně spolehlivý.

Jsou…

Jsou to opravdový profesionálové a na nikoho jiného už se nikdy obracet nebudu, protože odvedli vynikající práci a svou odbornost prokazovali v každém postupu jejich práce. Na místo napadené plísní aplikovali běžný desinfekční prostředek. Po odstranění nečistot a biotického napadení potom aplikovali nátěr proti plísním přímo na stávající povrchy, které pak trvale chrání proti opětovnému výskytu plísní, bakterií, hub, kvasinek a řas. Po zaschnutí vytvoří omyvatelný transparentní difúzně otevřený povrch odolný povětrnostním vlivům i UV záření. LSG je aplikovatelný na vápenocementové omítky, dřevo, OSB desky, umakart, disperzní, silikátové barvy, betony, keramické obklady a podobné materiály. LSG nátěr proti plísním lze aplikovat ve vnitřních i vnějších prostorách. Nátěr uzavře fasádu tak, že vlhkost, spady, organické usazeniny, tvorba plísní a jiné povětrnostní nálety nebudou mít možnost do fasády proniknout.

Přičemž…

Přičemž vlhkost ve fasádě bude mít možnost odcházet. Nátěr má vlastnost difuzního odporu, takže molekula vodní páry může bez problémů odcházet, zatímco molekula vody do fasády nevstoupí.  Výhodou tohoto nátěru je také to, že výrazně prodlouží životnost a barevnou stálost fasádního nátěru. K dalším službám této firmy patří i odstraňování graffiti, mytí oken a výloh – a to i ve výškách a čištění koberců a podlah. Takže až budeme někdy něco z toho potřebovat, tak se určitě obrátíme jen na ně. A jejich služby realizují nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *