, ,

Musí se používat zásaditá chemie

Přestože jsou podlahy praktičtější než koberce z hlediska jejich udržování, tak i tak je potřeba jim věnovat určitou péči. A nečistit je levnými přípravky nebo metodami, pokud si je nechcete zničit. Podlahy jsou totiž náchylné na poškrábání, takže pokud je budete drhnout ledabylým kartáčem, nemůže to dobře dopadnout. Toho si byli vědomi i jedni z našich zákazníků, protože než by se raději pustili do čištění podlah sami, vyhledali naši pomoc. Jednalo se o čištění podlah v džus baru. A každý, kdo vlastní nějaký gastronomický podnik, ví, že není nic jednoduchého mít podlahu neustále čistou. Sem tam se něco vylije, a i když se člověk snaží vše pečlivě umývat, vše je stejně později viditelné. Takže se s čištěním obrátili na Umývání Brno, betonové podlahy.

hloubkové vyčištění podlahyneagresivní chemie na podlahyschopná firma na čištění podlah

A náš kotoučový stroj…Umývání Brno, betonové podlahy

A náš kotoučový stroj a chemie si s tím dokázaly poradit. V tomto případě je kvalitní chemie pro čištění klíčová, žádné levné nekvalitní prostředky nemohou podlahu kvalitně a šetrně vyčistit. Pro podlahu je důležité, aby chemie byla co nejšetrnější a splnila požadovaný cíl. Naše úklidová firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. k hloubkovému čištění podlah používá vždy zásaditou chemii. V některých případech používáme kyselou chemii, ale to jen při čištění podlah po stavebních činnostech a rekonstrukcích. Protože kyselá chemie je velmi agresivní. Ale za to zase dokonale odstraní z povrchu podlah veškeré vápenaté a cementové závoje, zbytky stavebních nečistot a povlaků. Pro jiné čištění ji nelze použít a nedá se použít ani při čištění po stavebních pracích v případě přírodních a kamenných podlah, protože v těchto případech je zapotřebí šetrného materiálu, což je právě chemie zásaditá.

podlaha a zvláštnosti její údržbyaby podlaha vydržela dlouho jako novákartáčování podlahy

Po čištění podlah…

Po čištění podlah je vždy dobré je zakonzervovat nanesením fluatace, což je průmyslový polymer, jednoduše řečeno voskování podlahy. Proto to vždy našim zákazníkům doporučujeme. Tímto způsobem se zajistí, že již nedojde k hlubšímu znečištění dřevěné podlahy. Na podlahu dáváme převážně pololesklý vosk. Tento vosk máme dlouhodobě osvědčený a máme s ním výborné zkušenosti. Vosk musíme do podlahy vetřít dvakrát až třikrát, tak aby se vytvořila kompaktní vrstva, která zajistí podlaze pružnost, elasticitu, protiskluzový efekt. Díky tomu vaše podlaha nebude jen dlouho čistá a krásná, ale je díky protiskluzovému efektu bude bezpečnější.

K našim službám mimo jiné patří i čištění koberců, mytí oken a výloh – a to i ve výškách a odstraňování plísní a graffiti. Naše služby realizujeme po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Pro více informací navštivte naše webové stránky či nás neváhejte kontaktovat.

zašlá podlaha a co s níkotoučový stroj a jeho přednostičištění podlah od cementu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *