, ,

Byli jsme s nimi moc spokojení

V naší prodejně s barvami jsme nedávno potřebovali pomoc od jedné úklidové firmy, protože už jsme si s tím sami nevěděli rady. Samozřejmě se snažíme vše udržovat v nejlepším pořádku, jenže jsme během jednoho měsíce přišli o tři zaměstnance a nemohli jsme najít žádnou náhradu. A protože jsme nemohli jen tak omezit provoz prodejny, tak jsme začali trochu odbývat úklid. A po nějaké době se to nahromadilo a na naší podlaze už to bylo opravdu hodně vidět. A tak jsme se s vedoucí domluvili, že nejlepším řešením bude, když se obrátíme na nějakou úklidovou firmu. A ona s tím souhlasila, protože už tak nebyla zrovna nadšená z toho, jak ta podlaha vypadala. Takže jsme začali hledat na internetu úklidovou firmu, která by se o to postarala.  A po přečtení mnoha recenzí jsme se rozhodli obrátit na Hloubkové čištění podlah Praha, protože měla nejlepší ohlasy.

šetrné čištění podlahpoužití průmyslového polymeruvosk na podlahy

Tak jsme jim zavolali…

Tak jsme jim zavolali a domluvili se s nimi na termínu a kalkulaci a ostatních náležitostech. Pracovníci firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o. dojeli v danou hodinu a pustili se do práce. A byli jsme s nimi moc spokojení. Podlahu nejdříve kvalitně vydrhli pomocí velmi účinné čistící chemie. Jakmile byl povrch důkladně vykartáčován, tak se potom vše odsávalo – mastnota a ostatní nečistoty vysoce výkonným vysavačem, na kterém je napojena hubice s gumovými lištami. Poté podlahu ještě jednou namočili čistou vodou, aby se neutralizovala od zbylého chemického roztoku a nechali ji doschnout. Tento stroj je skutečně skvělý a podlahu vyčistit opravdu perfektně. Bylo vidět, že podlaha je vyčištěná do hloubky a ne jen na povrchu. Tento jednokotoučový stroj o váze 50 kg s přítlakem na kotouč s průměrem cca 45 cm dále využívají k čištění podlah jako jsou dlažby, linolea, marmolea, plovoucích podlah, betonových podlah, litých podlah nebo kameninových podlah.

jak mít pružnou podlahujak mít neklouzavou podlahuněmecký pololesklý vosk PKD

Zaměstnanci…Hloubkové čištění podlah Praha

Zaměstnanci byli vážně moc milí a domluva s nimi byla opravdu perfektní. Nedošlo k žádnému přesouvání, nedorozumění nebo něco takového. Zkrátka vše proběhlo jako na drátkách. Příště se jim ozveme znovu, protože jsme s jejich službou byli velice spokojeni a nemáme tak potřebu obracet se na někoho jiného, protože u nich máme do budoucna záruku dobrého výsledku. Cena byla sice o něco vyšší, ale rozhodně to není něco, co bychom nebyli ochotní obětovat. Jejich servis za to stojí. Takže všem, kteří poptávají službu čištění podlah, všem moc doporučuji tuto úklidovou firmu. A nabízí i řadu dalších služeb, takže vám doporučuji, abyste se podívali na jejich webové stránky. Určitě tam najdete vše, co byste z úklidových služeb mohli potřebovat.

jak prodloužit životnost podlahdetailní čištění podlahgenerální čištění podlah

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *