, , ,

Navoskovaná podlaha je krásná a bezpečná podlaha

Ať už se rozhodne pro koberce nebo pro plavoučku, je nutné o ně pořádně pečovat. Nejenže pravidelným čištěním prodloužíte životnost podlahy, ale zbavíte ji i nečistot a bakterií. Ale vyčistit je podlahu opravdu důkladně je poměrně těžké, protože spousta přípravků z drogerií a obchodů ji nevyčistí pořádně a navíc nad tím vždycky můžete strávit klidně i spoustu času, a ani tak nemáte záruku, že bude podlaha vyčištěná podle vašich představ. A rozhodně nedosáhnete hloubkového vyčištění. Ale jsou i jiné metody, které jsou mnohem účinnější, například strojové čištění, kterou nabízí Hloubkové čištění podlah Praha.  A potom, co jsem ji vyzkoušela, nedám na ni dopustit. Podlaha je po čištění perfektní a bez nečistot. Firma má s čištěním podlah dlouholeté zkušenosti. My jsme potřebovali vyčistit podlahu v našem masérském salonu. Už nebyla v nejlepším stavu a navíc jsme měli pocit, že začíná jemně klouzat.

Takže…

Takže bylo potřeba se o to postarat. Proto jsme si od této firmy nechali dát i vosk, o kterém bych se chtěla více rozepsat. Opravdu se vyplatí nechat si podlahu zakonzervovat nanesením fluatace – průmyslového polymeru – voskování podlahy. Tímto způsobem se zajistí, že již nedojde k hlubšímu znečištění dřevěné podlahy. Na podlahu prý dávají převážně pololesklý vosk, tento vosk máme dlouhodobě osvědčený a máme s ním výborné zkušenosti. Vosk do podlahy vetřou 2-3x, tak aby se vytvořila kompaktní vrstva, která zajistí podlaze pružnost, elasticitu, protiskluz. Používají kvalitní německý pololesklý vosk PKD – odolný polymer s dobrou životností. Tento polymer má řadu výhod, například: na podlahách nejsou vidět tolik stopy, má mírný protiskluz, podlaha se díky němu mnohem lépe udržuje a velmi výrazně prodlouží životnost podlah. Navíc vám udrž podlahu i déle čistou, už není potřeba ji tak často umývat, protože se na ní nečistoty již tolik neusazují.

Jelikož…

Jelikož jsem s nimi byla maximálně spokojená, rozhodla jsem se přidat tuto recenzi na internet. Osobně bych se na jinou firmu už určitě neobracela, protože tady mám zajištěnou kvalitu po všech stranách a ve výsledku i za rozumné peníze. Navíc zaměstnanci byli velice milí, zdvořilí a profesionální. Takže za sebe opravdu vřele doporučuji, pokud potřebujete vyčistit podlahu. A navíc nabízí i celou řadu dalších služeb, jako je čištění koberců, mytí výloh a oken – a to i ve výškách a odstraňování plísní a graffiti. Pro více podrobností se podívejte na jejich webové stránky. A všechny jejich služby realizují po celém území České republiky, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *