, , ,

Když znečištíte podlahu, kde byste to nikdy nečekali…

Bydlíme s manželem v malém pronajatém bytečku, kde bohužel jeho součástí není sklep. Tím pádem náš úložný prostor je velice omezený a museli jsme se naučit všechny věci nějak schovat v našem bytě. Včetně například lyžařského a snowboardového vybavení. Naštěstí máme v ložnici postel na nohách, tedy pod postelí vzniká poměrně velký úložný prostor. Tento prostor se nám zdálo nejlepší použít právě na uskladnění našeho zimního sportovního vybavení. Ukládali jsme zde lyže, brusle, snowboardy. Vždycky jsem si dávala i pozor, abychom tam vše dávali suché a abychom podlahu nijak nezničili. Jednoho dne jsem si ale asi nedala dostatečný pozor, asi některá z věcí, kterou jsem dávala pod postel nebyla dostatečně suchá, nebo vytekl nějaký olej, nevím. Nicméně když jsme vytahovali lyže na novou zimní sezónu, zjistili jsme, že na podlaze máme obrovskou rezavou čáru. Myslela jsem si, že to normálně umejeme vodou, tak jsme to nechali být a odjeli na lyže. Když jsme se potom vrátili, rozhodli jsme se, že se to pokusíme vyčistit, ale nešlo to! Nešlo to vodou a ani žádnými čisticími prostředky.

Kdyby…

Kdyby to byla moje podlaha, asi bych to nechala být, protože to pod tou postelí není ani vidět. Ale protože nebyla, rozhodli jsme se, že se toho prostě musíme nějak zbavit. Chtěla jsem si nechat poradit od kamarádky, která pracuje jako úklidová pracovnice v jedné firmě a ta mi řekla. Že v tomto případě by bylo lepší obrátit se rovnou na nějaké profesionály a doporučila mi Umývání Brno, betonové podlahy. Když jsem se snažila o nich něco najít na internetu, zjistila jsem, že je na tuto úklidovou firmu na internetu spousta pozitivních recenzí a že kromě čištění podlah toho nabízí mnohem více. Například odstranění plísní, čištění oken, koberců, odstranění graffiti atd. Nijak jsem na ten úklid nespěchala, neměla jsem pocit, že se budeme nějakou dobu stěhovat. Takže číslo na úklidovou firmu A SERVIS jsem vytočila až po několika dnech. Paní na telefonu byla velice příjemná, vysvětlila jsme jí,  co se nám stalo, popsala, co všechno bude potřeba vyčistit. Jak jsme již řekla, nijak jsem na to nespěchala, takže jsem byla velice příjemně překvapená.

Když…

Když mi ještě ten den přišel email s datem, kdy by se k nám mohli stavit a s předběžným návrhem zakázky. Musím říci, že se rozhodně jedná o profesionály na svém místě, protože přišli s velkým vybavením. Ale po prohlídnutí naší skvrny vybrali jeden konkrétní přístroj a asi dva čisticí přípravky a pustili se do práce a během několika minut byla podlaha úplně dokonale čistá. Příšlo mi to až neuvěřitelné, protože my jsme doma na to vyzkoušeli snad všechno. Co nás napadlo, ale profesionálové jsou prostě profesionálové. Určitě bych všem doporučila, aby se v případě nějakého úklidového problému rovnou obrátili na A SERVIS. Protože ty peníze, co investujete do čisticích prostředků na metodu pokus omyl, a hlavně ten čas, který do toho investujete, myslím, že je opravdu lepší se rovnou obrátit na odborníky. Což úklidová A SERVIS rozhodně je.  Ušetříte nakonec jak peníze, tak čas.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *