, , ,

A proto je tím nejlepším řešením

Spousta lidí se mylně domnívá, že když si lidé pořídí podlahy, není s nimi ve srovnání s koberci žádná práce. Ale není tomu tak, i o ni je třeba řádně pečovat, pokud chcete, aby vám sloužily co nejdéle a zároveň vypadaly dobře. Je potřeba dodržovat určité zásady. A jednou z nich je nečistit je levnými přípravky nebo metodami, pokud si je nechcete zničit. Podlahy jsou totiž náchylné na poškrábání, takže rozhodně není ani vhodné je čistit obyčejnými kartáči, které mají většinou velmi tvrdé štětiny. Je na to potřeba skutečně odborné a kvalitní technologie a zkušenosti pracovníků, abyste dosáhli opravdu krásně čisté podlahy a nijak ji nepoškodili. A proto tuto službu nabízíme i v naší firmě. Naším posledním úkolem bylo čištění parket v tělocvičně jedné základní školy, kde podlaha byla nejenom špinavá, ale i hodně klouzala. A to už byl problém, který sami nedokázali vyřešit. A není se čemu divit, protože oni právě nedisponují těmi prostředky, které jsou na to třeba. A tak nám zavolali a my se o vše postarali.

V…

V naší firmě k hloubkovému čištění podlah používáme zásaditou chemii. V některých případech používáme kyselou chemii, ale to jen tehdy, pokud je podlaha opravdu velmi znečištěna, například po rekonstrukci, protože je moc silná. Ale za to zase dokonale odstraní z povrchu podlah veškeré vápenaté a cementové závoje, zbytky stavebních nečistot a povlaků. Pro jiné čištění ji nelze použít a nedá se použít ani při čištění po stavebních pracích v případě přírodních a kamenných podlah, protože v těchto případech je zapotřebí šetrného materiálu, což je právě chemie zásaditá, jinak by mohlo dojít k poškození podlahy. A to samé platí i o způsobu čištění, je potřeba na to speciálních kartáčů, které v obchodě opravdu neseženete. Po čištění podlah je vždy dobré je zakonzervovat nanesením flotace, což je průmyslový polymer, jednoduše řečeno voskování podlahy.

Proto…

Proto to vždy našim zákazníkům Brno, Umývaní dlažby  doporučujeme. Tímto způsobem se zajistí, že již nedojde k hlubšímu znečištění dřevěné podlahy. Na podlahu dáváme převážně pololesklý vosk, tento vosk máme dlouhodobě osvědčený a máme s ním výborné zkušenosti. Vosk zajistí podlaze pružnost, elasticitu, protiskluzový efekt. Díky tomu vaše podlaha nebude jen dlouho čistá a krásná, ale je díky protiskluzovému efektu vytváří bezpečnější prostředí a snižuje hrozbu uklouznutí. Jsme rádi, že klienti byli s naší prací spokojeni a stali se našimi pravidelnými zákazníky. Naše služby realizujeme po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *