, , ,

Zbavíte podlahu veškerých bakterií a nečistot

Je jedno, jestli si vyberete do domácnosti koberec, a nebo podlahy, ale o obojí je potřeba pořádně pečovat. Je sice pravda, že s koberci je přece jen trochu méně práci než s podlahami, ale to neznamená, že se člověk o podlahy nemusí starat. A vyčistit je podlahu opravdu důkladně je poměrně těžké, protože spousta přípravků z drogerií a obchodů ji nevyčistí pořádně. A mluvím z vlastní zkušenosti, není to vážně žádná sranda, pokud chcete, aby podlaha vypadala opravdu dobře. A jsou i jiné metody, které jsou mnohem účinnější, například strojové čištění, kterou nabízí Voskování Praha, linolea. Pronajímám totiž jeden ze svých bytů na airbnb a jednou za čas je vždy potřeba pořádně vyčistit.  A spoléhám se na to s ním na ně, protože si pamatuju, jak jsem se o to tehdy snažila postarat sama a dopadlo to katastrofou. Ale po jejich práci je vždy perfektní. A jejich vosk na podlahu je taky učinění zázrak.

Opravdu…

Opravdu se vyplatí nechat si podlahu zakonzervovat nanesením fluatace – průmyslového polymeru – voskování podlahy. Tímto způsobem se zajistí, že již nedojde k hlubšímu znečištění dřevěné podlahy. Na podlahu prý dávají převážně pololesklý vosk, tento vosk mám dlouhodobě osvědčený a mám s ním výborné zkušenosti. Vosk do podlahy vetřou 2-3x, tak aby se vytvořila kompaktní vrstva, která zajistí podlaze pružnost, elasticitu, protiskluz. Používají kvalitní německý pololesklý vosk PKD – odolný polymer s dobrou životností. Tento polymer má řadu výhod, například: na podlahách nejsou vidět tolik stopy, má mírný proti skluz, podlaha se díky němu mnohem lépe udržuje a velmi výrazně prodlouží životnost podlah. Navíc vám udrž podlahu i déle čistou, už není potřeba ji tak často umývat, protože se na ní nečistoty již tolik neusazují. Jen musím varovat ohledně jejich ceny. Je o něco vyšší, to je pravda, ale rozhodně se to vyplatí.

Kvalita…

Kvalita jejich služeb je opravdu vysoká a používají ty nejkvalitnější technologie, takže člověk nemůže očekávat, že to bude levné. Navíc zaměstnanci byli velice milí, zdvořilí a profesionální. K ostatním věcem v domě byli velice opatrní, aby při čištění nic nezničili nebo nezpůsobili jakoukoli škodu. Zkrátka jsem spokojená ve všech ohledech a tuto firmu moc doporučuji.  Dále nabízí i čištění koberců, mytí oken a výloh a odstraňování plísní a graffiti. Takže je vidět, že má firma velmi široké pole působnosti. A realizují je nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Pro více informací o jejich servisu se podívejte na jejich webové stránky.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *