, ,

Dokonale čisté výlohy za pár minut

Ve městě vlastníme rodinnou firmu, pohřební službu. Pomáháme lidem v nejtěžší fázi života, když přicházejí o své blízké. Děláme vše proto, abychom truchlícím alespoň trochu ulehčili jejich trápení a pomáháme se vším, co je potřeba. Dbáme i na to, abychom měli například čisté výlohy, kde vystavujeme ukázky naší práce, jako jsou pohřební věnce, parte a podobně. Výlohy jsou totiž to první, co zákazník uvidí. Proto je nutné, aby byly čisté bez šmouh a otisků prstů. Rozhodli jsme se, že si pozveme tentokrát úklidovou firmu, jelikož se ve městě opravovala silnice a zrovna kolem naší pohřební služby se hodně prášilo. Prach ulpěl na výloze a je potřeba, aby se výlohy zase leskly. Pozvali jsme si Špinavá fasáda, čištění Brno, která má na internetu mnoho pozitivních recenzí.

mytí oken cena za m2cena mytí okenceník mytí oken

Překvapila mě…Špinavá fasáda, čištění Brno

Překvapila mě snadná a rychlá komunikace, protože stačilo zatelefonovat, říci, co potřebujeme a za dva dny jsme už čekali tým pracovníků. Nejprve kvalitně umyli výlohy. Jejich technologie mytí oken a výloh spočívá v pečlivém provedení čistým rozmývákem a následným důkladným setřením skleněné plochy pomocí stěrky s kvalitní gumou. Guma je na stěrce proto, aby se okna nepoškrabala a nezničila. Až skla zaschla, tak pracovníci začali s leštěním. Díky dlouholetým zkušenostem využívají tzv. trik suchého čištění. Leštící přípravy u nich tedy rozhodně nehledejte, protože oni používají pouze suchou a čistou bavlněnou plenu, kterou dokonale vyčistí všechny skleněné plochy. I když je tento postup o hodně náročnější fyzicky, tak má výtečné výsledky a jejich technika leštění nemá rozhodně konkurenci.

výškové prácevýškové mytí okenjak vyleštit okna

Společnost má totiž spolehlivě ověřeno…

Společnost má totiž spolehlivě ověřeno, že při použití leštících přípravků za mokra, jsou po krátkém čase vidět na oknech esteticky nepřijatelné šmouhy a tahy leštění. Aby vydržely výlohy čisté, tak nám na ně ještě po domluvě dali speciální a velmi účinnou impregnaci GSP- GlasProtect. Impregnace má ochranný účinek proti vodě a špíně a je založena na principu lotosového efektu. Na vodovzdorné nanovrstvě dochází ke shlukování vody a špíny do kuliček a odvalování z povrchu samospádem nebo prouděním vzduchu. Impregnace má schopnost hydrofobizace, olejofobizace a ošetřené výlohy touto impregnací mají samočisticí schopnost.

Díky firmě A SERVIS LIPKA, s.r.o. se výlohy čistí mnohem lépe, vydrž také delší dobu lesklá. Zase jsme spokojeni a nemusíme se za výlohy stydět. Tímto doporučujeme firmu i dalším, kteří potřebují perfektně umýt okna nebo výlohy.

jak vyleštit okna bez šmouhjak na mytí okenjak mít zářivě čistá okna

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *