, , ,

Odvedli fakt vynikající práci

Dobrý den, řekla jsem si, že napíšu recenzi na úklidovou firmu, od které jsem si nechala vyčistit podlahu. Byla totiž zašpiněná od oleje. Dělala jsem zrovna řízky a měla vážně den blbec a povedlo se mi pánev s olejem a s několika řízky vyklopit na zem. Sice jsem v prvním momentu byla ráda, že jsem se nepopálila, ale potom přišlo na řadu čištění. A pořád mi to nešlo vyčistit podle mých představ, protože olej po smažení je tmaví barvy a já mám v kuchyni světlou podlahu a v malinkých rýhách podlahy to bylo stále vidět. Tak jsem si na to zavolala úklidovou firmu. Hledala jsem dlouho na internetu, abych si pořádně pročetla všechny recenze a diskuze, aby to nebyly zbytečně vyhozené peníze. A nakonec jsem se obrátila na úklidovou firmu.  Měla opravdu vynikající recenze a na všech diskusních fórech o nich psali opravdu dobře, takže jsem měl alespoň nějakou záruku, že to nebudou úplně vyhozené peníze. Tak jsem jim zavolala a vše s nimi domluvila.

A…

A byla jsem s jejich prací opravdu moc spokojená. Podlaha byla nádherně vyčištěná, vypadala pomalu ještě lépe, než když jsem si ji pořizovala. Dále mi doporučili nechat si podlahu zakonzervovat. Nanesli matný vosk, po kterém podlaha vypadala ještě lépe a výhodou byl i protiskluzový efekt. Z výsledku jejich práce jsem naprosto nadšená, vše proběhlo tak jak mělo a zaměstnanci byli navíc velmi milý a ochotní, což je určitě obrovskou výhodou, protože nerada pracuju s někým, kdo je nepříjemný nebo je s nimi horší domluva, i když nabízí dobré služby. Celkově není nic, co bych jim mohla vytknout. Někoho možná zaskočí jejich cena, ale odvedli fakt vynikající práci, takže já nemám s tím žádný problém.

Dokud…

Dokud jsem s produktem či servisem spokojená, jsem pro to si za to připlatit, navíc po jejich vyčištění zůstala podlaha ve skvělém stavu opravdu dlouho, takže se to ve výsledku vyplatilo i finančně a já už s jejím udržováním nemám prakticky žádnou práci a pořád vypadá skvěle, takže za sebe mohu tuto firmu jedině doporučit. Nabízejí i celou řadu dalších služeb jako je například čištění koberců, umývání oken a výloh, odstraňování plísní a graffiti. Takže je vidět, že Čištění linolea Brno se ve svém oboru opravdu vyznají, mají široké pole působnosti. Pro více informací o jejich servisu se podívejte na jejich webové stránky. Jsem si jistá, že tam z úklidového servisu najdete vše, co byste mohli potřebovat.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *