, , ,

Je možné vyčistit prakticky jakoukoli podlahu

S manželem máme to štěstí, že se nám v práci opravdu daří, takže peníze vůbec nemusíme řešit. Ale je zase pravda, že jsme díky tomu i hodně vytížení. Jezdíme i hodně na služební cesty a tak podobně, takže když už jsme doma, tak se opravdu snažíme věnovat našim dětem a na úklid už nám tolik času nezbývá. A manžel byl zrovna na další služební cestě a já si řekla. Že dám dům pořádně do pořádku, ale všimla jsem si. Že podlahy už nejsou v nejlepším stavu a usoudila jsem, že moje prostředky, které mám doma, úplně nestačí na to, aby ta podlaha byla podle mých představ. Tak jsem si řekla, že ji nechám vyčistit od nějaké úklidové firmy. A tak jsem hledala na internetu někoho, kdo by se o to postaral a narazila jsem na Čištění Brno, průmyslové podlahy, která měla opravdu dobré recenze.

Tak…

Tak jsem si řekla, že se obrátím právě na ně. Byli mi zkrátka nejvíce sympatičtí. Lidem jsem vysvětlila svou situaci a sdělila jim, co bych si představovala. Domluvili jsme se pak na termínu, kalkulaci a tak dále. Zaměstnanci přijeli se speciálním kartáčovitým strojem, s nímž podlahu dlouho pečlivě drhli. Na čištění použili speciální chemii, která krásně provoněla celý dům a z výsledku jsem byla opravdu hodně nadšená. A manžel taky, když to potom viděl. Podlaha nebyla jen dokonale vyčištěná, ona byla opravdu jako nová. Poté mi nabídli pravidelné čištění, což jsem nemohla odmítnout, když jsem viděla, kolik mi s tím ušetří práce. Na podlahu také nanesli vosk, díky kterému podlaha vydrží čistá déle a navíc má i protiskluzový efekt, což je opravdu skvělá věc. Protože aspoň budu mít větší jistotu, že děti na podlaze jen tak neuklouznou. Zaměstnanci byli navíc velmi milí a profesionální a domluva s nimi byla skutečně bez jediného problému.

I…

I cena byla přijatelná, vzhledem k tomu, že podlahu dokázali uvést do tak perfektního stavu a stihli to i za velmi krátký čas. Takže pokud poptáváte čištění podlah, rozhodně doporučuji obrátit se na tuto firmu. Zaměstnanci jsou navíc opravdu milí a pracovití, byla radost s nimi spolupracovat. Byli ochotní a vstřícní ke všem našim dotazům a požadavkům. Člověku to hned zvedne náladu, když je na něj někdo tak neobyčejně laskavý. Navíc taky nabízejí celou řadu dalších služeb, takže poptáváte i něco jiného, rovněž doporučuji obrátit se na ně. Protože věřím, že jejich ostatní služby jsou stejně kvalitní jako jejich čištění podlah. Pro více informací o jejich službách se podívejte na jejich webové stránky.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *