, ,

Dokonale čistá a lesknoucí se okna

Naše jídelna, která se stará o obědy stovek dětí po celém městě, si nedávno prošla rekonstrukcí. Po rekonstrukci ale bylo potřeba uvést vše do perfektního pořádku. Hlavně okna byla pěkně zašpiněná. Byly zde otisky prstů, šmouhy, zbytky od malování. Na úklid jsme chtěli nějaké profesionály, kteří odvedou dokonalou práci. Zavolali jsme proto do firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o., která se nám jevila v tomto oboru jako nejlepší, a to díky desítkám recenzí, které jsme si před objednáním firmy přečetli. A vše, co se v nich psalo, bylo skutečně pravda, což bylo velmi milé překvapení. Tým pracovníků byl u nás už za dva dny. Ukázali jsme jim všechny okna, která potřebujeme umýt. Čištění zateplené fasády Praha

výškové prácejak vyleštit oknajak vyleštit okna bez šmouh

Mysleli jsme si, že…

Mysleli jsme si, že jim umytí oken zabere celý den, ale jelikož pracovali rychle, a i přesto pečlivě, trvalo to jen několik hodin. Nejprve začali okna důkladně umývat, nevynechali ani rámy a parapety. Technologie mytí oken spočívá v pečlivém provedení čistým rozmývákem a následným důkladným setřením skleněné plochy pomocí stěrky s kvalitní gumou. Tato stěrka je velmi šetrná a díky gumě chrání před poškrabáním skla. Pak pracovníci čekali, než okna dokonale uschnou, aby se mohli vrhnout na leštění. Neměli žádné leštící přípravky. Ty nejsou pro leštění oken vhodné, protože pak se po nich objevují šmouhy, které nevypadají hezky. Místo těchto přípravků používají čistou bavlněnou plenu, která dokonale vyleští všechna okna. Sice je práce fyzicky náročnější, ale tento způsob tzv. trik suchého leštění, má své výsledky.

jak na mytí okenvýškové mytí okenčím umýt okna

Jsem ráda, že jsme si firmu objednali…Čištění zateplené fasády Praha

Jsem ráda, že jsme si firmu objednali a nechali si okna perfektně umýt. Zmizela zaschlá barva, veškeré šmouhy a také otisky a všechno, co bylo špatně. Dokonce nám odstranili z oken zbytky lepidla po různých plakátech, které jsme tu měli před rekonstrukcí nalepené. Měli k tomu speciální žiletky, které jsou šetrné. Nepoškození skleněné plochy je zajištěno použitím korundové žiletky s průměrem nejméně 10 cm.  Velmi kvalitně seškrabali všechny zbytky po stržení plakátů.

S Čištění zateplené fasády Praha jsme byli naprosto spokojeni a není nic, co by nám vadilo. Komunikace skvělá, stejně jako práce firmy. Na internetu jsme si taky přečetli, že čistí podlahy, koberce a odstraňují plísně. Pokud bychom někdy potřebovali nějakou takovou pomoc, myslím, že se na ně zase obrátíme. Věříme, že takovou dokonalou práci odvedou za každou cenu. jsme vděční, že jsme si firmu objednali a že šlo všechno tak hladce.

přípravky na mytí okenjak odstranit polepy z okenmytí zimních zahrad

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *