, , ,

Vytvoříte na podlaze protiskluz

Ať už se rozhodne pro koberce nebo pro plavoučku, je nutné o ně pořádně pečovat. Nejenže pravidelným čištěním prodloužíte životnost podlahy, ale zbavíte ji i nečistot a bakterií. A skutečného vyčištění nedosáhnete pomocí klasických čisticích prostředků, které zakoupíte v drogerii. Někdy jsou na to holt potřeba odborníci. A jedny takové známe. Jsou to zaměstnanci z firmy.  Vyzkoušeli jsme ji a nedáme na ni dopustit. Podlaha je po čištění perfektní a bez nečistot. Praha čištění podlah má s čištěním podlah dlouholeté zkušenosti. Pracuji v prodejně obuvi a naše služby nejsou úplně nejlevnější, protože se vždy snažíme. Aby se opravená obuv opravdu co nejvíce podobala originálu, aby opravy na obuvi nebyly vůbec vidět. A tak je potřeba, aby podle toho vypadal i náš obchod. A z toho důvodu se obracíme právě na ně.

Jejich…

Jejich služby čištění a voskování podlah je skutečně úžasná. A ten vosk je vážně vynikající věc, kterou bych vám vážně moc ráda doporučila. Opravdu se vyplatí nechat si podlahu zakonzervovat nanesením fluatace – průmyslového polymeru – voskování podlahy. Tímto způsobem se zajistí, že již nedojde k hlubšímu znečištění dřevěné podlahy. Na podlahu prý dávají převážně pololesklý vosk, tento vosk máme dlouhodobě osvědčený a máme s ním výborné zkušenosti. Vosk do podlahy vetřou 2-3x, tak aby se vytvořila kompaktní vrstva, která zajistí podlaze pružnost, elasticitu, protiskluz. Používají kvalitní německý pololesklý vosk PKD – odolný polymer s dobrou životností. Tento polymer má řadu výhod, například: na podlahách nejsou vidět tolik stopy, má mírný proti skluz, podlaha se díky němu mnohem lépe udržuje a velmi výrazně prodlouží životnost podlah.

Navíc…

Navíc vám udrž podlahu i déle čistou, už není potřeba ji tak často umývat, protože se na ní nečistoty již tolik neusazují. Navíc zaměstnanci byli velice milí, zdvořilí a profesionální. Jediné, před čím bych měla asi svým způsobem varovat, je cena jejich služeb. Nejedná se zrovna o nejlevnější firmu, ale za to vám zajistí ty nejlepší výsledky. Rozhodně bych neměnila, ani když si musím připlatit. Na druhou stranu používají opravdu špičkovou technologii a člověk nemůže očekávat, že to bude úplně levné.  Z hlediska poměru cena výkon mi ta firma přijde stále vynikající a firma není tak přemrštěná, aby si službu nemohl dovolit každý, kdo ji opravdu potřebuje. Takže za sebe opravdu vřele doporučuji, pokud potřebujete vyčistit podlahu. Pro více informací o jejich službách se podívejte na jejich webové stránky. Jsem si jistá, že tam najdete vše, co byste mohli potřebovat.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *