, , ,

Stačil jeden krátký telefonát

Nedávno jsem při brouzdání na internetu narazil na firmu, která čistí koberce a podlahy všeho druhu. Dočetla jsem se, že firma nabízí službu strojové čištění a voskování podlah a používá na čištění kotoučové stroje. Díky tomu je schopna podlahy vrátit do stavu, kdy vypadají jako nové, a to formou zakonzervování voskem. Nazývá se to průmyslový polymer. Prvně jsem tomu nevěnoval příliš velkou pozornost. Ale postupem času podlaha u nás doma začala být špinavější a špinavější. A když jsme s manželkou doma v kuchyni zasazovali papriky a rajčata na další sezonu do kelímků, protože je potom vždy vozíme na zahradu a tam zasadíme do země, až povyrostou, se nám povedlo na zem vyklopit poměrně velké množství mokré hlíny. Snažili jsme se to nějak vyčistit, ale v rýhách světlé podlahy to bylo stále vidět. Sice to nezářilo na kilometry, ale vidět to bylo. A žena na to zase nechtěla použít obyčejný kartáč, aby podlahu nepoškodila, tak jsem jí řekl, ať to nechá být.

Vzpomněl…

Vzpomněl jsem si totiž na to, co jsem četl o té úklidové firmě a rozhodl se, že bude nejlepší si je na tu práci najmout. Na internetu na ně byla navíc samá pozitivní recenze, takže jsem měl i nějakou záruku, že to nebudou zbytečně vyhozené peníze.  Kontaktoval jsem je a vysvětlil jim, co požaduji. Domluvili jsme se na termínu, kalkulaci a na všech ostatních detailech a za tři dny za mnou přijeli podlahu vyčistit. A velmi mile překvapen jsem nebyl jen já, ale i manželka. Podlaha byla v perfektním stavu. Jejich strojové čištění dokázalo opravdový zázrak. Použili i matný vosk, který nanášeli za pomoci speciálního stroje, a to ve dvou vrstvách. Tím docílili toho, že povrch zůstane delší dobu v dobrém stavu. Další úklid potom probíhá bez větší dřiny. Tímto bych chtěl jejich službu strojové čištění podlah všem doporučit, protože rozhodně nebudete litovat a budete mít co dočinění s velmi seriózní firmou, která splní veškeré vaše požadavky přesně podle vašich představ.

Zaměstnanci…

Zaměstnanci Voskování Praha, linolea jsou navíc velmi profesionální a milí, takže nebudete muset čelit nepříjemnému personálu, který se občas u některých firem vyskytuje. Naopak, z této spolupráce budete mít radost, protože jsou opravdu ochotní a ve všem vám vyjdou vstříc. Domluva je opravdu bezproblémová a velice rychlá a určitě se vám nestane, že byste na termín museli čekat nějak příliš dlouho. Nemají ani problém s čištěním ve večerních hodinách a o víkendu. Takže mě nenapadá jediný důvod, proč bych je neměl všem doporučit, protože jsem s nimi byl opravdu moc spokojený. Takže pokud poptáváte čištění podlah, tak toto je podle mě nejlepší alternativa, jakou můžete zvolit.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *