, , ,

Knihovna má dokonale umytá všechna okna

Naše knihovna ve městě je pětipatrová budova, která je ze 3 stran celá prosklená. To dodává celému interiéru krásně prosvětlené místnosti a studentům a všem návštěvníkům nádherný výhled na město. Každý rok si zveme nějakou úklidovou firmu, aby nám důkladně umyla všechna okna. bohužel ale nemáme moc štěstí na dobré firmy. Už několikrát se nám stalo, že firma neumyla všechna okna, na mnohých zůstaly čmouhy. Dokonce se i stalo, že přijela firma pozdě anebo nám odložila termín. Byli jsme z toho už nešťastní a mysleli si, že profesionální firma už neexistuje. Ale naštěstí jsme narazili na internetu na Mytí fasády Brno. Obávali jsme se, jakou zkušenost budeme mít, ale musíme říci, že lepší firmu jsme si vybrat nemohli. Všechno proběhlo hladce jako po másle, komunikace snadná a bezproblémová a výsledek k nezaplacení.

Opravdu…

Opravdu jsme po minulých zkušenostech negativních nečekali, že může přijít někdo, s kým budeme naprosto spokojeni.  Jejich technologie mytí oken spočívá v pečlivém provedení čistým rozmývákem a následným důkladným setřením skleněné plochy pomocí stěrky s kvalitní gumou. Guma je na stěrce proto, aby se okna nepoškrabala a nezničila. Až okna zaschnula, tak pracovníci začali s leštěním. Díky dlouholetým zkušenostem využívají tzv. trik suchého čištění. Leštící přípravy u nich tedy rozhodně nehledejte, protože oni používají pouze suchou a čistou bavlněnou plenu, kterou dokonale vyčistí všechny skleněné plochy. Samozřejmě toto mytí oken je mnohem složitější a náročnější, ale firmě jde hlavně o precizně odvedenou práci a spokojeného zákazníka, což lze vidět a jejich každém pohybu a kroku. Tým dojel plně vybaven, měli horolezeckou techniku i horolezecké nástroje.

Ve…

Ve výškách si s mytím oken poradili perfektně, skoro jako kdyby toto dělali každý den odjakživa. Aby nám v knihovně okna vydržela dlouho čistá a lesklá, tak nám na ně ještě nanesli velmi účinnou impregnaci GSP- GlassProtect. Impregnace má ochranný účinek proti vodě a špíně a je založena na principu lotosového efektu. Na vodovzdorné nanovrstvě dochází ke shlukování vody a špíny do kuliček a odvalování z povrchu samospádem nebo prouděním vzduchu. Impregnace má schopnost hydrofobizace, olejofobizace a ošetřená okna touto impregnací mají samočisticí schopnost. Díky firmě máme nádherný výhled z knihovny z jakéhokoliv místa. Už si nebudeme hledat jinou firmu, protože lepší určitě nenajdeme. I když je firma trochu dražší, určitě se vám vyplatí. Jejich práce, technika i prostředky jsou podle nás prostě k nezaplacení.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *