, , ,

Poradí si s každou nečistotou

Na větší vesnici vlastním s manželem pekárnu. Patří mezi oblíbenou, jelikož všem obyvatelům poskytuje poměrně široký výběr čerstvých a lahodných potravin, navíc nemusejí lidé dojíždět daleko do města. I když si zakládáme na pořádek a umýváme si celý obchod sami, jednou za rok si zveme na generální čištění oken a výloh úklidovou firmu. S jejich prací jsme vždy dokonale spokojeni, protože víme, že se na ně můžeme stoprocentně spolehnout. Důvodem je to, že používají prvotřídní techniku přípravky, jsou vždy spolehliví a usměvaví. Jejich práce je pečlivá. Tým nejdříve perfektně umyje celou plochu okna, a to včetně parapetů a rámů, které jsou vždy dosti špinavé, a to hlavně z venku.  Dokonale se vždy lesknou taktéž výlohy a vitríny s pečivem. Mají čistý rozmývák a důkladně vždy setřou okna a skleněné plochy pomocí stěrky s kvalitní gumou.

Guma…

Guma ochrání okna před poškrabáním a rozbitím. Až okna a všechny plochy uschnou, následuje důkladné leštění oken. K tomu využívají vždy jen vlastní speciální bavlněnou plenu. Jedná se o jejich vlastní kvalitní technologii tzv. trik suchého leštění. Firma má s touto technikou mnoho skvělých zkušeností a díky tomu jsou okna vždy dokonale vyleštěná. Leštění okna za mokra neodkáže tak perfektně okna vyleštit, protože po krátkém čase vidět tahy po leštění a nevzhledné šmouhy, které kazí celkový dojem z umytého okna. I když je leštění fyzicky dost náročné, pracovníci si dávají dosti záležet a leští pomalu, důkladně a každé místečko. Mytí fasády Praha se může pyšnit spolehlivostí I precizně odvedenou prací. Výlohy i okna se lesknou ještě týdny po jejich odchodu, jejich údržba je mnohem snazší. Za dobu své existence si firma uměla vybudovat své jméno I v zahraničí. Mytí oken ale není vše, co nabízí. 

Čištění…

Čištění koberců, podlah, fasád, odstranění plísní a dalších nežádoucích nečistot jsou taktéž na seznamu rozsáhlých služeb, které firma svým klientům nabízí. A všechny provádí na špičkové úrovni, jelikož jsme si od ní doma s manželem nechali vyčistit koberce a nemůžeme říci nic jiného než slova chvály. A jsme si jisti s manželem, že stejné zkušenosti bude mít každý, kdo si firmu objedná. Málokterá firma nabízí takové služby v oblasti úklidu, jako oni. Už se těšíme, až k nám za rok zase přijdou. Touto cestou chceme firmě ještě jednou a vice viditelněji poděkovat, protože si to vážně zaslouží.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *