, ,

Údržba koberce

Jako snad každá žena mám ráda nové boty. Protože jsem vždy často navštěvovala prodejny obuvi a neustále se dívala na nové vzory, rozhodla jsem se, že si otevřu svoji prodejnu dámské obuvi. V mém sortimentu se nachází převážná část společenské obuvi, lodičky jsou mojí dominantou. A jelikož vím, jak těžko se shání boty ve větších velikostech, tak i na tento druh bot se specializuji. Jsem člověk, který si potrpí na čistotu, vkus a preciznost. tepování čištění sedaček

I přes pravidelný úklid a údržbu koberce v mé prodejně, byly na něm znát zašlapané nečistoty. Koberec jsem nechtěla vyměňovat za nový, barevně mi ladil k interiéru a taky se mi to zdálo zbytečně náročné na čas. Na internetu jsem začala vyhledávat firmu, která by vrátila koberci přijatelný vzhled. Začala jsem pročítat různé nabídky firem na internetu. Firem, které tuto službu nabízejí, je na internetu nepřeberné množství. Mě nejvíce zaujala firma tepování čištění sedaček, která disponuje nejmodernějšími přístroji a nejkvalitnějšími přípravky a nabízí řadu úklidových služeb.

hloubkové čištění kobercůdezinfekční čištění kobercůstrojové čištění koberců

Čištění koberců a tepování čištění sedaček…

Čištěním koberců se firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. zabývá řadu let a postupem času svoji metodu dovedli k dokonalosti. Nečistotu z koberců odstraňují za využití silného a přitom velmi šetrného kotoučového stroje, který pomocí rotačních kartáčů zapracovává velmi účinnou chemii do samé struktury koberce. Oslovila jsem zmíněnou firmu, domluva s nimi proběhla velmi rychle, domluvili jsme si termín do týdne. V dohodnutý čas se dostavil zaměstnanec firmy do prodejny a ihned začal pracovat. Celou plochu koberce začal šamponovat a současně kartáčovat těžkým kotoučovým strojem s hustým kartáčem. To dělal tak dlouho, dokud se neodstranily veškeré zašlapané nečistoty. Na závěr všechnu pěnu odsál výkonným třímotorovým vysavačem se speciální štěrbinovou trubicí.

Tato metoda čištění je skutečně účinná a současně zlikviduje i jakékoliv zdraví škodlivé roztoče, alergeny a bakterie. Při pečlivém vysávání navíc dochází k nabytí původního objemu koberce. Díky měkkým štětinám v kartáči je tato metoda vhodná i pro koberce s delším vlasem.

cena čištění kobercůkde nechat vyčistit kobereckvalitní čištění koberců

Koberec po vyčistění…

Koberec po vyčistění vypadal úžasně, nevěřila jsem, že čištění bude tak dokonalé. Toto čištění je sice dražší, ale odpovídá kvalitě. Většina firem, která nabízí čistění koberců, používá levnější extrakční metodu, kdy chemie působí pouze na povrchu, nepůsobí až v samé struktuře koberce, a proto není tak kvalitní. U extrakční metody navíc chybí důkladné prokartáčování při vysoušení. Proto povrch koberce působí nevzhledně, jako mokrý. Proto je vhodné volit kvalitu, a to kotočovou strojovou metodu. Ve firmě A SERVIS ji navíc, jak jsem už zmínila, mají vylepšenou. Takže nelze být pak nespokojen. Jejich společnost svým zákazníkům nabízí již zmíněnou škálu úklidových služeb jako je denní a pravidelný úklid domácností, kanceláří, úklid po stavebních činnostech, strojové čištění a voskování podlah, mytí, čištění čalounění, leštění oken. Služby provádí po celé České Republice, Slovensku, Rakousku a Německu.

rady jak vyčistit koberectipy jak vyčistit koberecjak vyčistit koberec

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *