, ,

Správný přístup je základem úspěchu

Když se na veterinární klinice objevily plísně, tak jsme to samozřejmě hnedka nepodcenili a zavolali jsme si rovnou pomoc. Tou byla firma, která nám na klinice již pomáhala. Čistili nám tu podlahy a byli jsme s nimi opravdu spokojeni, protože podlaha vypadala jako nová. Do firmy jsme zavolali a paní po telefonu nám hnedka domluvila termín. Za dva dny jsme měli po problému. Plísně byly pryč raz dva a naše veterinární klinika byla zase v pořádku a bezpečná. Dali se okamžitě do práce, aby byli co nejdříve hotovi. Pracovali ale pečlivě a nevynechali ani jedno místečko s plísní. Jejich postup je snadný a vždy stejný. Firma začne mechanickým a chemickým čištěním fasády pomocí tlakové vody s čistící chemií. Ta chemie je skvělá, protože udrží fasádu v dobrém stavu a nezničí ji. Fasáda je hezky barevná a není nutné obnovovat malbu na fasádě, takže je práce snadnější.

Pak…

Pak je na řadě chemický nástřik, a nakonec se aplikuje na fasády protiplísňový nátěr LSG. Životnost nátěru se pohybuje ve 100 % dle klimatické námahy 4-6 let. V další omezené míře pak bude fungovat cca do 10 let. Pro všechny buňky vyšších organismů je nátěr zcela  bezpečný a nejedná se o žádnou agresivní a nebezpečnou chemii, která by mohla ublížit lidem. Bylo nám od pracovníků vysvětleno, jak nátěr funguje. Antimikrobiální působení LSG je založeno na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. A že i opravdu krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení. Proto je nátěr tak účinný, odolný a dokonalý.

Lze…

Lze ho nanést nejen na fasády budov, ale i na omítky, dřevo, OSB desky, umakart, disperzní, silikátové barvy, betony, keramické obklady a podobné materiály. Nátěr je pak odolný vůči UV záření, což je pro mě dobré, protože na fasádu svítí hodně slunce, takže alespoň víme, že se i tak plísně neobjeví. Když firma skončila, fasáda byla naprosto čistá a dokonalá. Je jasné, že bez Mytí fasády Praha bychom byli ztraceni. K sehnání není nikde v obchodě ten jejich zázračný nátěr LSG. Pokud chcete opravdu nad plísní vyzrát, tak stačí jen zvednout telefon a zavolat do firmy. A to není vše, co firma nabízí. Také ještě čistí podlahy, koberce anebo myje okna ve výškách. Dokáží si poradit s jakoukoliv plísní i nečistotou. Jen to zkuste.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *