, ,

Spolehlivý a účinný pomocník

V centru města máme rodinnou firmu. Jedná se o reklamní agenturu. Je to rodinný domek, kdy v přízemí máme firmu a nahoře v patře bydlíme. Jednoho dne jsme ale na fasádě objevili graffiti. To bylo něco hrozného. Zrovna jsme měli za pár dní schůzku s velmi důležitým klientem a partnerem. Kdyby viděli, co máme na fasádě, určitě by to nebyla dobrá vizitka. Takže jsme začali řešit, co s tím. Potřebovali jsme problém vyřešit rychle. Usedli jsme v kanceláři k internetu a hledali jsme firmu, která nám pomůže. Našli jsme Špinavá fasáda, čištění Ostrava, což byla úklidová firma, která nabízela rychlé a snadné odstranění graffiti. Důvodem bylo to, že podle recenzí pracují opravdu profesionálně a dokáží vás zbavit veškeré špíny na fasádě. Do firmy jsem zavolal a za dva dny jsme čekali před domem na pracovníky.

Přijel…

Přijel pohodový a milý tým pracovníků, kterým jsme ukázali tu pohromu a oni se dali hnedka do práce. Neotáleli ani chvilku a všechno šlo jak po másle. Nepotřebovali žádnou techniku a všechno měli připravené s sebou. V klidu jsme se tehdy mohli věnovat našim klientům. Tým postupuje tak, že se graffiti zeslabí co nejvíce a pak na fasádu nanesou fasádní barvu. Hnedka zamalovat graffiti barvou a nesnažit se je odstranit, není dobré, jelikož graffiti většinou prostupuje a jsou vidět jeho původní kontury. Nechali jsem si fasádu hned natřít antigraffiti nátěrem, protože ten zajistí, že následné odstranění graffiti bude 100 % výsledkem a nebude potřeba natírat fasádu barvou jako nyní. Kdyby se náhodou něco podobného opakovalo, tak víme, že si se sprejem poradíme raz dva. Stěny, které totiž nemají tento nátěr, se velmi špatně čistí.

Úspěšnost…

Úspěšnost odstranění se proto v takových případech pohybuje okolo 60 až 90 procent. Když firma skončila, tak jsme s manželkou byli opravdu nadšeni, jelikož nešlo na domě vůbec poznat, že tam někdy nějaké škaredé graffiti byly. Byli jsme nadšeni, protože další den měli přijet významní klienti, takže mohli vidět jen nádherně čistou fasádu, a ne hnusné obrázky. Firma je opravdu profík. Ty všechny recenze, které jsme si před tím četli, byly skutečně pravdivé. Spolehlivost, bezproblémovost, dokonalost a rychlost. To jsou hlavní přednosti této firmy. A my jim moc děkujeme, že se o naši reklamní agenturu tak dobře postarali.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *