, ,

Jejich pečlivost se jen tak nevidí

Na pekařství se nám vyskytly graffiti, které byly opravdu nehezké a vulgární. Vůbec nechápeme, proč a kdo to udělal, protože to bylo jen na našem pekařství a nikde jinde okolo po barácích. Hnedka jsem si sedl k internetu a hledal řešení. Věděl jsem, že když to jen přetřu fasádní barvou, tak si nepomůžu, protože to bude vidět. Našel jsem hodně recenzí na jednu úklidovou firmu. Našel jsem si i její webové stránky a důkladně si přečetl, jakou pomoc při odstranění graffiti z fasády nabízejí. Plísně na fasádě Plzeň se mi natolik zamlouvala, že jsem do ní hned volal. Paní po telefonu byla moc přívětivá, vysvětlila mi, jak to ve firmě chodí, jak se bude postupovat a já se rozhodl okamžitě, že je chci. Domluvili jsme se na termínu a já už jen čekal.

Za…

Za dva dny dojel tým pracovníků a za několik málo hodin bylo po problému. Nikdo by nepoznal, že se na fasádě pekařství někdy nějaké graffiti nacházely. Pracovníci mi vysvětlili, že pokud nemáme na stěně jejich nátěr, tvz. antigraffiti nátěr, pak se úspěšnost odstranění maleb pohybuje okolo 60 až 90 procent. Po odstranění zůstává na některých místech stín, který nejde odstranit ničím. Pokud máte strukturované omítky nebo fasády, tak se stává, že pracovníci bohužel i i graffiti odstraní barvu fasády. Ale i na to jsou pracovníci připraveni a vy se nemusíte bát, že vám fasádu zničí ještě více. Naopak, bude mnohem zářivější! Postupují tak, že graffiti pracovníci zeslabí a pak fasádu přetřou barvou.

Říkali…

Říkali, že nejhorší, co může člověk udělat, je neodstranit graffiti a hned to přemalovat barvou. To pak po čase graffiti vystoupí a jdou vidět jeho kontury a s tím je pak ještě větší práce.  Tým si ale dal na práci s naší fasádou opravdu záležet, aby byl výsledek dokonalý a my byli spokojení. Rovnou jsem je poprosil, aby nám celé pekařství natřeli tím jejich speciálním antigraffiti nátěrem. Nátěr zajistí, že kdyby se graffiti zase objevily, půjdou dolů rychle a snadno. Když jsem se pak šel podívat, jak si s prací poradili, byl jsem opravdu moc mile překvapen. Proto jsem se rozhodl, že si sednu k počítači a sepíšu tuto krátkou zkušenost, aby i ostatní lidé věděli, že boj s graffiti vyhrajete, pokud si pozvete firmu. Nikoho lepšího určitě nenajdete.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *