, ,

Nenechávejte vše na poslední chvíli

Pracuji v kosmetickém salonu, kde děláme kosmetiku i masáže a už nějakou dobu jsme se bavili o tom, že bychom si měli nechat vyčistit fasádu. Byla totiž nejenom špinavá, ale byla na ní dokonce i plíseň. Což vypadá děsně. A ještě hůře se to odstraňuje. Takže bylo potřeba si udělat menší průzkum, abych přišla na to, jak se o to konečně postarat. Tak jsem si o tom i něco četla, a potom, co jsem brouzdala na internetu, tak i podle rad lidí jsem prostě došla k závěru, že bude nejlepší se obrátit na profesionály. Tak jsem pročítala recenze a nakonec jsem vybrala Mytí oken Praha. Měla jen pozitivní ohlasy. A proto bych se o něm chtěla více rozepsat. Je založeno na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. I velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení.

Na…

Na povrchu chráněném nátěrem proti plísním LSG nemají plísně, bakterie, houby ani kvasinky žádnou šanci přežít. Pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný. Životnost nátěru se pohybuje ve 100 % dle klimatické námahy 4-6 let. V další omezené míře bude fungovat cca do 10 let. Garantovaná záruka je 2 roky. LSG-nátěr proti plísním je nejúčinnější prostředek k trvalé ochraně proti mikrobiálnímu napadení. Jedná se o opravdu nejúčinnější prostředek, pomocí kterého můžete nežádoucí plíseň odstranit. A postup práce jejich zaměstnanců je následující. Na místo napadené plísní nejprve aplikují běžný desinfekční prostředek. Po odstranění nečistot a biotického napadení poté nanesou nátěr proti plísním přímo na stávající povrchy, které pak trvale chrání proti opětovnému výskytu plísní, bakterií, hub, kvasinek a řas.

Po…

Po zaschnutí vytvoří omyvatelný transparentní difúzně otevřený povrch odolný povětrnostním vlivům i UV záření. LSG je aplikovatelný na vápenocementové omítky, dřevo, OSB desky, umakart, disperzní, silikátové barvy, betony, keramické obklady a podobné materiály. LSG nátěr proti plísním lze aplikovat ve vnitřních i vnějších prostorách. A je opravdu lepší si nátěr opatřit, protože ke vzniku plísně stačí opravdu velmi málo, i když si to spousta lidí neuvědomuje. Takže vám doporučuji se na tuto firmu obrátit. Tato firma dále nabízí i čištění koberců a podlah, mytí oken a výloh a odstraňování graffiti. A proto jsme se na ně určitě neobrátili naposledy, určitě využijeme i některou z těchto dalších služeb.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *