, ,

Se špínou na fasádě si hravě poradí

Pracuji v obchodě s herními konzolemi, kde prodáváme i hry a tak podobně a s kolegy jsme usoudili. Že naše prodejna by potřebovala dát trochu do kupy. Hlavně naše fasáda. Byla vyloženě zašlá a tak dále. Chtěli jsme ji vymalovat, ale došli jsme k závěru, že než ji vymalujeme, měli bychom ji nechat vyčistit. Protože na některých místech byla i plíseň. A to se jen tak přemalovat nemůže, to se musí nejprve vyčistit, bohužel. A až poté přemalovat. Takže nebylo zbytí a museli si na to někoho najmout. A tak jsme začali hledat na internetu nějakou firmu, která by se o to postarala. Chtěli jsme sice nějakou, u které bychom měli jistotu, že ji někdo z našich známých vyzkoušel a byla dobrá. Ale nikdo žádnou neznal, tak jsme byli odkázaní na reference na internetu. Ale vyplatilo se. A našli jsme tam Čištění fasády Plzeň, která se nám zalíbila a začali jsme se víc zajímat už jen o jejich stránky a přečetli jsme si tam řadu informací.

A…

A byly na ni jen samé pozitivní ohlasy, tak jsme se rozhodli, že to té jejich služby zainventujeme. A rozhodně se ta investice vyplatila. V domluvený den přijel tým specialistů, který se o vše postaral. Na povrchy napadené plísní nanesli běžný desinfekční prostředek. Po odstranění nečistot a biotického napadení poté dali nátěr proti plísním přímo na stávající povrchy. Které pak trvale chrání proti opětovnému výskytu plísní, bakterií, hub, kvasinek a řas. Po zaschnutí vytvoří omyvatelný transparentní difúzně otevřený povrch odolný povětrnostním vlivům i UV záření. Nátěr uzavře fasádu tak, že vlhkost, spady, organické usazeniny, tvorba plísní a jiné povětrnostní nálety nebudou mít možnost do fasády proniknout. Přičemž vlhkost ve fasádě bude mít možnost odcházet. Nátěr má vlastnost difuzního odporu, takže molekula vodní páry může bez problémů odcházet, zatímco molekula vody do fasády nevstoupí.

Výhodou…

Výhodou tohoto nátěru je také to, že výrazně prodlouží životnost a barevnou stálost fasádního nátěru. LSG je taky prý aplikovatelný na vápenocementové omítky, dřevo, OSB desky, umakart, disperzní, silikátové barvy, betony, keramické obklady a podobné materiály. A firma nabízí i celou řadu dalších služeb. Patří k nim čištění koberců, podlah, odstranění starého vosku (polymeru) z podlahy a nanesení nové ochranné polymerové vrstvy, strojové čištění čalounění. Realizují denní a pravidelné úklidy domácností, kanceláří, rezidencí či firem. Provádí také čištění, leštění, mytí oken, mytí výloh a prosklených ploch, a to i ve výškách. Takže vidíte sami, že toho zastanou opravdu hodně.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *