, ,

Máte špinavou fasádu a nevíte si s ní rady?

Pracuji v uzenářství a nedávno jsme řešili problémy s naší fasádou. Byla totiž špinavá, a aby to nebylo málo, tak na ní byla i plíseň. Snažili jsme se to hned vyčistit, ale savo je úplně k ničemu. Naprostá ztráta energie. Tak jsme se smířili s tím, že na to budou potřeba profesionálové. Jenže jsme žádné neznali, tak bylo potřeba hledat na internetu. A podle recenzí jsme si nakonec vybraly Čištění zateplené fasády Pardubice. A ráda bych se o ní zmínila, protože jsme s nimi byli moc spokojení, a tak bychom je takto chtěli doporučit dál. Nabízí službu čištění fasád, která zahrnuje kompletní servis v odstranění plísní, řas, hub, sanitrů, výkvětů a jiných mikroorganismů z jakéhokoli povrchu. Antimikrobiální působení LSG je založeno na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. Již velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení.

Na…

Na povrchu chráněném nátěrem LSG  nemají plísně, bakterie, houby ani kvasinky šanci přežít. Pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný. Po zaschnutí má povrch tvořený nátěrem LSG iontový náboj, který při přiblížení buňky mikroorganismu začne vytvářet s důležitými ionty v buněčné stěně mikroorganismu iontové můstky. Touto interakcí dochází k oslabení pevnosti buněčné stěny mikroorganismu na úroveň, kdy už není schopná udržet nitrobuněčný tlak. V tento okamžik dochází k protržení buněčné stěny. Díky tomu LSG trvale chrání sebe a tím i ošetřený povrch proti napadení mikroorganismy. U buněk vyšších organismů k tomuto jevu nedochází a zůstávají tak při kontaktu nepoškozeny. Působení zároveň není reaktivní, takže nedochází ke snížení aktivity v exponovaných místech. Přípravky jsou ekologické s trvalou funkcí.

Aplikační…

Aplikační jednoduchost, cena, snadná údržba a široké spektrum možností užití činí z přípravků LSG moderní a efektivní řešení v ochraně proti napadení plísněmi, bakteriemi, houbami nebo kvasinkami. Domluva s nimi byla taky bezproblémová. Proto je moc doporučuji. I cena mi přijde v pořádku. Není to sice nejlevnější firma, ale z hlediska poměr cena výkon je to skutečně to nelepší firma, na kterou se můžete obrátit. Rozhodně jsme se na ně neobrátili naposledy. Pro více informací o jejich servisu se podívejte na jejich webové stránky. Nabízí totiž celou další řadu úklidových služeb, jako je čištění koberců a podlah, mytí oken a výloh a odstraňování graffiti. A to vše realizují nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *