, ,

Konečně to naše grilování

Blížil se víkend a tak jsme s manželem jeli na velký nákup. V sobotu jsme měli pozvané přátele, chystali jsme se grilovat. V nákupním centru jsme potkali známé, které jsme dlouho neviděli. Slovo dalo slovo a domluvili jsme se, že pojedou současně s námi k nám domů na kávu. Když jsme přijížděli k domu, začalo poprchávat. Ve spěchu jsme všichni sebrali tašky s nákupem a ubírali se do domu. Ani jsme si nevšimli, že oni vzali i balík s dřevěným uhlím a postavili ho do předsíně na koberec. Tento balík zaujal našeho pejska, který ho rozkousal a uhlí se vysypalo. koberce čištění Praha 9

hygiena domácnostiefektivní čištění koberceprostředky na mytí koberců

Když jsem to viděla…

Když jsem to viděla, myslela jsem, že mě trefí šlak. Opatrně jsem to vysála, ale na koberci zůstaly čmouhy. S manželem jsme se dohodli, že necháme koberec vyčistit. Manžel vybral čištění u firmy  koberce čištění Praha 9. Musím říci, že jsem byla s ní velice spokojena. Tato firma se čištěním koberců zabývá několik let a vyvinula svoji vlastní zdokonalenou metodu kotoučového čištění. Zaměstnanec firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o. dojel přesně v dohodnutý čas, dochvilnost řemeslníků si velice cením. Na celou plochu koberce nanesli pomocí šamponovacího stroje chemii a pak začali koberec kartáčovat těžkým kotoučovým strojem s hustým kartáčem tak dlouho, dokud koberec nebyl čistý. Až takto vyčistili celý koberec, pustili vysoce výkonný vysavač, kterým všechnu pěnu odsáli pryč.

firma na mytí kobercůjak se zbavit chlupů v kobercichlupy v koberci

Koberec vypadal skvěle…

Koberec vypadal skvěle, přesně jak jsem si to přála. Opravdu splnili má očekávání. Navíc tato metoda je skutečně účinná. Protože se takto kosmetika spolehlivě vkartáčuje až do samé struktury koberce. Většina firem, která nabízí čistění koberců, používá levnější metodu, kdy chemii nanesou na povrch koberce a po chvíli pěnu z koberce vysají. Chemie působí pouze povrchově a není vpravena do hluboké struktury koberce a zcela u ní chybí pečlivé rozkartáčování, po zaschnutí mohou zůstat na koberci mapy a slepená vlákna. Což ale naštěstí nebyl případ kotoučové metody, kterou jsem si objednala u této firmy. U kotoučové metody navíc na konci dochází k nabytí původního objemu koberce, neboť výkonný vysokotlaký vysavač provzdušní celou jeho strukturu a příjemně oživí celkový vzhled.

jak se zbavit zápachu koberceco funguje na zápach kobercejaké čistící prostředky fungují

Díky měkkým štětinám…koberce čištění Praha 9

Díky měkkým štětinám v kartáči je tato metoda vhodná pro všechny druhy koberců. Firma A SERVIS je velká, disponuje velmi kvalitním zázemím s odborně kvalifikovanými pracovníky, moderním strojovým a nástrojovým vybavením. Při své činnosti používá pouze nejkvalitnější přípravky. Firmu můžu také doporučit všem, kteří chtějí vyčistit koberec. Tato firma dále nabízí i jiné služby-čištění a voskování podlah, mytí oken a čištění čalounění, mytí výloh, fasád a odstraňování grafitů. Své služby realizují po celé České republice, na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Přijmou i zakázku z menšího města. Podívejte se na jejich stránky, pokud si u nich objednáte jejich služby, určitě nebudete litovat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *