, ,

Chraňte si svoji podlahu

V naší škole vaření jsme nedávno měli problémy s našimi podlahami, a sice se nám zdáli mnohem více špinavé, než by měly být. Jenže v našem prostředí se opravdu zašpiní raz dva, to my věřte a udržovat je vždy úplně čisté není zrovna ten nejjednodušší úkol. Náš úklidový personál je sice pečlivý, ale jednou za čas to přece jenom chce vyčistit pořádným způsobem.

Protože udržet podlahu neustále čistou při takovém činnosti a i množství lidí je pomocí klasických prostředků zkrátka nemožní. Bylo potřeba na to někoho najmout. Tak jsem se domluvil s jednou úklidovou firmou, ale nedopadlo to zrovna slavně. Dvakrát nám přesunuli termín, poté říkali, že se čištění bude muset rozdělit do dvou dnů, že je to příliš velký prostor na jedno čištění, zkrátka neustále něco měnili.

Tak…

Tak jsme rovnou řekli, že o jejich služby fakt nemáme zájem, protože toto byla prostě hrůza. Takže hledání začalo nanovo. Pátral jsem po internetových vyhledávačích a diskuzích po jiných firmách, které by mi zajistili kvalitní vyčištění podlah, a tentokrát jsem si dal při výběru opravdu záležet a přečetl hromady recenzí, aby se tohle už neopakovalo.

Narazil jsem na jednu firmu a ihned je kontaktoval. Řekl jsem jim své požadavky a zeptal se, zda kdy je možný nejbližší termín. Byl jsem opravdu mile překvapen, protože mohli přijít hned za pět dní. Hned jak přijeli, na nic nečekali a pustili se do čištění. Podlahu nejdříve kvalitně vydrhli pomocí velmi účinné čistící chemie. Jakmile byl povrch důkladně vykartáčován, následovalo odsátí veškerých nečistot, mastnot a vlhkosti vysoce výkonným vysavačem, na kterém je napojena hubice s gumovými lištami.

Poté…

Poté podlahu ještě jednou namočili čistou vodou, aby se neutralizovala od zbylého chemického roztoku a nechali ji doschnout. Dále jsem se od nich dozvěděl, že kotoučový stroj, který pro strojové čištění podlah využívají, je jediným přístrojem, který dokáže detailně a generálně vyčistit jakýkoliv druh podlahy. Bylo vidět, že pracovníci jsou řádně proškoleni a profesionálové, kteří ke své práci používají vždy kvalitní přípravky a pomůcky. Poté mi řekli, že by bylo vhodné podlahu zakonzervovat voskem, tak jsem dal na jejich doporučení a jsem rád, že jsem tak udělal.

Podlaha byla po jejich práci krásně čistá a lesklá, takže není nic, co bych jim mohl vytknout, proto všem tuto službu čištění podlah vřele doporučuju. Impregnace podlah je další možnou ochranou před špínou. Je na ně spolehnutí a se zaměstnanci byla radost spolupracovat, byli opravdu moc milí a flexibilní, což je přesně to, co dnes klient od kvalitní firmy očekává. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *