, ,

Nevyhazujte peníze za podvodné služby

Před několika dny jsme došli k závěru, že fasáda našeho copyservisu už opravdu potřebuje zrenovovat. Byla vážně špinavá a co je nejhorší, byly na ní takové ty ošklivé mapy a ještě se na ní udělala i plíseň. Proste průser v několika rovinách. A já spolu ještě s jedním kolegou jsme dostali za úkol se o to postarat. Tak jsme se to snažili vyčistit, ale neuspěli jsme. Všechny čisticí prostředky, které jsme vyzkoušeli, byly na nic. Byly to úplně zbytečně vyhozené peníze. Takže nám nezbylo nic jiného, než se zkusit obrátit na nějaké profesionály. Ale neměli jsme s nikým žádnou zkušenost. Tak jsme se ptali známých, ostatních v rodině a hledali i na internetu a dohromady jsme nashromáždili docela dost informací. Hlavně na tom internetu jsme toho našli hodně. A o těch objevených faktech bych se chtěla zmínit. Na všech zateplených fasádách se asi cca po 6 letech objevují na severních a západních stranách fleky mapy černých plísní, které vypadají jako nečistoty a usazený prach.

A…

A většinou po deseti letech se plíseň udělá prakticky každému. Což je rozhodně nevýhodou. No, jak se říká, každá mince má dvě strany. Naštěstí jsme na internetu našli i řešení, jak plíseň odstranit. Jedná se o Čištění fasády Hradec Králové. Měli na internetu samé dobré reference, tak jsme si řekli, že nebudeme hledat nikoho dalšího a necháme si plíseň odstranit právě od nich. Byla jsem ráda, že nám nabídli termín hnedka do týdne, takže jsme na to nemuseli čekat hrozně dlouho. Pak přijeli k nám a pustil se do práce. Zaměstnanci nejdříve nanesli na plíseň dezinfekční prostředek, a poté na něj nanesli protiplísňový nátěr LSG je aplikovatelný na všechny možné povrchy. Například i na dřevo, OSB desky a i keramické obklady a podobné materiály. A proto jsme si ho nechali dát i dovnitř, abychom měli jistotu, že to do budoucnu nebudeme muset řešit.

Věřte…

Věřte mi, nestojí to za to, je lepší se o takové věci postarat dopředu. A díky nátěru LSG máme jistotu, že vše bude v pořádku. Jsme s ním opravdu spokojení a můžeme jedině doporučit, protože plíseň skutečně zmizela a od té doby se již nevrátila. A musím doporučit firmu celkově, protože odvedli skvělou práci a i zaměstnanci byli moc milí. I ceny nám přišly v pořádku. Je pravda, že jsou sice o něco vyšší, ale když přihlédneme ke kvalitě, jakou firma nabízí, tak ta cena je naprosto v pořádku. Člověk si za kvalitu holt musí někdy připlatit. A i zaměstnanci jsou velmi milí, spolupráce s nimi byla bezproblémová. Proto je moc doporučujeme.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *