, , ,

Kvalita a spolehlivost na prvním místě

Pracuji v bazaru s dětským oblečením a naše podlahy už na tom opravdu nebyly dobře. Byly špinavé, samou šmouhu a tak podobně. Ale bylo mi jasné, že jestli chci, aby ta podlaha vypadala dobře. Tak je potřeba, abych se obrátila na nějaké specialisty z úklidové firmy, která se čištěním podlah zabývá. Takže jsem se po nějaké dívala na internetu. Nemusela jsem hledat moc dlouho, hned jsem narazila na úklidovou firmu a už se soustředila jen na jejich webové stránky, protože měli na internetu samé dobré ohlasy. Jejich stránky se mi taky líbily, vypadalo to opravdu odborně. Takže jsem naznala, že budou vědět, co s tím. Tak jsem jim zavolala a domluvila se s nimi na termínu a všech ostatních věcech a už jen čekala na den čištění.  K žádným nedorozuměním a přesouvání termínů nedošlo a v domluvený den přijeli přesně na čas a pustili se do mytí dlažby.

A….

A když skončili, byla jsem vážně nadšená. Podlaha byla krásně vyčištěná jako nová a já jsem tak neskutečně ráda, že jsem se na A SERVIS obrátila. Podlaha byla krásně čistá a lesklá a jejich čištění bylo velice šetrné, takže podlaha rozhodně nebyla od čištění poškrábaná, nebo něco takového. Za jejich celkový přístup a dobře odvedenou práci jim jsem opravdu vděčná. Proto jsem se rozhodla napsat tento článek, protože sama jsem nevěděla, na koho se obrátit. Také doufám, že takto někomu pomůžu. Zaměstnanci z této firmy jsou opravdu velice schopní a milí, takže nemám žádný důvod, abych je nedoporučila.  Jejich další výhodou je, že nabízí i spoustu dalších úklidových služeb, jako je čištění koberců, mytí oken a dále, takže pokud budu například potřebovat vyčistit koberce.

Nebudu…

Nebudu muset zbytečně vyhledávat někoho dalšího, protože A SERVIS je pro nás zárukou kvality ve všech směrech a navíc to má člověk všechno hezky na jednom místě. Takže je ušetřen dalšího zbytečného vyhledávání, protože A SERVIS nabízí vše, co je třeba. A navíc i chování zaměstnanců je profesionální. Takže tato firma nabízí tu největší možnou kvalitu, jaká je podle mého názoru v dnešní době možná a dostupná. Takže pokud poptáváte čištění podlah nebo cokoli dalšího z úklidového servisu, tak u této firmy jste na správné adrese. Jsem si jistá, že s nimi budete spokojení ve všech ohledech. Já začala jejich služby využívat pro svou vlastní domácnost. Protože nemám šanci dosáhnout při úklidu takových výsledků jako oni. Pro více informací se podívejte na jejich internetové stránky.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *