, ,

Spolu se strojovým čištěním budou vaše koberce opět v perfektním stavu

V naší základní škole máme v některých třídách koberce, hlavně v těch, kde bývá i školní družina. A je pravda, že ty koberce už byly docela špinavé, takže bylo potřeba je vyčistit. Ale po našich uklízečkách jsme to chtít nemohli. Protože na to neměly dobré prostředky a škola je na to ani nechtěla kupovat.  Takže to chtělo nějakou jinou alternativu. A tou bylo využití nějaké úklidové firmy. A já dostala za úkol se o to postarat. Sedla jsem si proto k internetu a hledala někoho, kdo má na internetu ty nejlepší reference, abychom měli jistotu, že se jim to opravdu podaří vyčistit.

Po svém internetovém výzkumu jsem se rozhodla pro úklidovou firmu koberce tepování Praha 10, protože měla nejlepší reference. Sice nepatřila k těm nelevnějším firmám, o kterých jsem se dočetla, ale zase jejich služby opravdu všichni vychvalovali a psali, že je na ně opravdu spolehnutí a odvádějí tu nejlepší práci, tak jsem si řekla, že to bude ta nejlepší volba. A tato firma koberce vyčistila tak, že vypadaly ještě lépe než předtím. Na čištění použili strojovou kotoučovou metodu, která na koberci po čištění nezanechala jediný flek. Nejdříve na koberec dali chemii a nechali ji působit, a poté vše kartáčovali tím kotoučovým strojem.

A…

A přineslo to vážně skvělý výsledek. Zaměstnanci firmy byli velice milí a přívětiví a odvedli opravdu profesionální práci, ve kterou jsem upřímně ani nedoufala. Navíc byli velice milí a ochotní, spolupracovalo se mi s nimi velice dobře. Já tak mohu tuto firmu a její čištění koberců všem doporučit, protože není nic, co bych jim mohla vytknout. Snad jen opravdu tu vyšší cenu, ale říkám vám, opravdu to stálo za to. Pokud si mám vybrat, zda si připlatím za skutečnou kvalitu a dostane se mi nejlepšího komfortu, a to jak v podobě služeb tak i příjemného vystupování. Tak si opravdu raději připlatím, než abych měla co dočinění s menší kvalitou.

A firma nabízí i celou řadu dalších služeb. Patří k nim čištění koberců, podlah, odstranění starého vosku (polymeru) z podlahy a nanesení nové ochranné polymerové vrstvy, strojové čištění čalounění. Realizují denní a pravidelné úklidy domácností, kanceláří, rezidencí či firem. Provádí také čištění, leštění, mytí oken, mytí výloh a prosklených ploch, a to i ve výškách. Po dohodě čistí i žaluzie, lamely, rolety, a markýzy. Odstraňují nedovolené polepy, reklamní polepy, ochranné fólie, samolepky, banery ze všech prosklených ploch. A vše provádí nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *