, , ,

Ke kvalitnímu a dobrému jménu kadeřnictví přispívají i čistá okna a výlohy

Mohlo by se na první pohled zdát, že trojice kadeřnic nemá jiné starosti, než-li se starat o hlavy svých zákazníků. V jistém smyslu je to pravda. Od pondělí do sobotního poledne máme práce až nad hlavu. Ať již se jedná o objednávky, náhodné klienty, ženy, děti, občas i nějakou nevěstu, večerní účesy, krátké a rychlé sestřihy. Zkrátka a dobře, nezastavíme se.Jelikož konkurence nespí, musíme stále dbát o to, abychom naše služby zlepšovaly. Pozor, přitom se nejedná jen o vlasovou kosmetiku, nové pomůcky, kvalitnější osvětlení nebo různá další zkvalitnění zázemí. Pro docílení útulného prostředí pro klienta. Dnes již automat s vodou a toaleta patří k přirozenému, vlastně povinnému standardu, který nelze opomenout. Hygiena a čistota celého provozu je totiž považována za visačku dobrého jména. Pryč jsou ty časy, kdy se kolem krku klienta vázalo bílé prostěradlo. I podlaha musí být každý den krásně čistá a zářivá. Klient je náročný a podobných provozoven je ve městě více než dost.

A…

A to se nezmiňuji o sledování aktuálních trendů při úpravě vlasů nebo módních linií. Proto také čistotu oken, skleněných dveří a výloh našeho kadeřnictví považujeme za samozřejmost. Bez ohledu na podmínky, čas a peníze. Nejednou se proto musíme do mytí a leštění oken zapojit i my, neboť to co je vidět, ničím ani žádnými slovy nezakryjete. Pochopitelně, výsledek pokaždé neodpovídá vynaloženému úsilí. Ale někdy musíme umět „zamhouřit“ oči. Nedávno jsme naši provozovnu zrenovovaly a vymalovaly. Stálo nás to sice celý týden bez příjmů, ale jinak se to opravdu vyřešit nedalo. Když jsme se konečně pustily do čištění oken, dobrá nálada nás rázem opustila. Skla i okenní rámy se tvářily, že zbytků malty, barev a bůhvíčeho ještě jiného se rozhodně nehodlají vzdát. Naše snaha byla veliká, ale výsledek za moc nestál. Začala nám docházet trpělivost a dokonce již padla slova o pomoci profesionálů. Předem jsme věděly, že za takto vynaložené finance budeme očekávat špičkový. Odborně realizovaný a očividně kvalitní výsledek. Práce ve službách musí mít zkrátka pro všechny stejná a pevná pravidla. I v oblasti úklidových služeb si tak můžete doslova vybírat, neboť nabídka je více než široká. Současná situace je taková, že klient spíše zůstává v rozpacích – koho si má vlastně vybrat. Hlavními kritérii se tak stává nejen profil společnosti, ale také její charakter a tradice. Na okraji zájmu nezůstává ani technické a technologické zázemí. Zcela klíčoví a nenahraditelní jsou ve firmě pochopitelně její kvalitní zaměstnanci.

Před…

Před samotnou volbou konkrétní společnosti si často klient. A to s velkým zájmem – ověří úroveň spokojenosti ostatních zákazníků. Nám se, díky vyhledávání na webu a také díky telefonátům s přáteli a kamarády, podařilo získat žhavý tip na profesionální úklidovou a čistící společnost s mezinárodním renomé.  Jedná se o firmu, která se této činnosti věnuje s moderním know-how a dokonalým profesním zázemím. Touto firmou je společnost A SERVIS. Více jak dvě desetiletí úspěšné praxe vychází z respektu k přáním a představám klienta. Ze zásad komplexní profesionality a odborné spolehlivosti. To nás velice zaujalo, neboť tyto názory máme za vlastní i v našem kadeřnictví. Divize Umývaní výloh Praha,   vždy pravidelně a pečlivě sleduje progresivní a odborné trendy. Které se v její oblasti úklidových a čistících služeb objeví.

Po jejich důkladném ověření a následném osvojení je začne využívat v každodenní praxi. Což pochopitelně posouvá kvalitu jejich práce o pořádný kus dopředu. Tato firma proto může denně nabízet vysokou odbornost a profesionalitu. Která je úzce spojena s jedinečnou kvalitou při čištění a leštění oken, prosklených fasád a také výloh svých klientů. I to je jeden z pádných důvodů. Proč má společnost A SERVIS stovky spokojených klientů jak v České republice, tak také na Slovensku, v Rakousku i v Německu. Základem dlouhodobých úspěchů společnosti je především poctivá práce jejich zaměstnanců. Jedná se o zkušené profesionály a odborníky, kteří jsou připraveni vždy splnit jakékoliv zadání. Přitom mají na paměti jediné – maximální spokojenost klienta. Jsou specialisty, kteří společně s technikou a progresivní chemií přinášejí klientům službě. Které ilustrují to nejlepší z moderních technologií a pracovních postupů v oblasti úklidových a čistících činností. Mimo jiné, společnost A SERVIS nabízí rovněž originální postup mytí a leštění oken. Přednost tohoto postupu spočívá zejména v účinném čištění. Unikátním leštění a v moderní formě nano-ochrany oken a prosklených ploch. To vše je vždy zastřešeno vysokou úrovní profesionality, odbornosti, vstřícnosti a poctivého přístupu každého ze zaměstnanců firmy.

Celý…

Celý proces ošetření oken společnost realizuje díky účinné metodě, která si spolehlivě poradí i s mimořádným znečištěním nebo s dlouhodobě neošetřovanými okenními plochami. Právě v těchto případech klienti velice často společnost A SERVIS oslovují. Až děsivý vzhled oken je příčinou, která prakticky každého odradí. Amatér si na znečištění takového rozsahu zkrátka netroufne. Je také třeba předeslat, že společnost A SERVIS se při své práci nevěnuje pouze sklům. Vždyť mnoho firem se při čištění oken zaměřuje pouze na umytí oken. Přičemž na ostatní se tváří, že není v popisu jejich práce. Zcela odlišně přistupuje k ošetření oken firma A SERVIS. Každou objednávku vnímá jako komplexní zadání. Jen tehdy lze totiž dosáhnout nejvyšší kvality. Proto firemní technologický postup vždy spočívá v důkladném umytí celého okna, tedy skel, okenních rámů a parapetních desek! Názorným příkladem mohou být právě okna, která byla přímým svědkem stavebních a rekonstrukčních činností.

Právě ta nejvíce trpí hrubým stavebním znečištěním. Ať již se jedná o stavební prach, maltu, beton, stěrkování, nebo o silikon, lepidla a mnohá další stavební znečištění. Dát precizně do pořádku takové okno se stává výzvou skutečného profesionála a odborníka. Buďmě upřímní – člověk, který nemá zkušenosti v těchto konkrétních situacích. By měl takto silně znečištěná okna nechat odborníkům. Často se totiž stává, že byť dobře míněný laický a neodborný postup přináší problémy, které mnohdy končí poškozením nejen skel, ale i celé okenní konstrukce. To je skutečnost, kterou si určitě žádný klient nepřeje. Zkušený odborník a profesionál velice dobře ví, jakým způsobem dát takto znečištěná okna kvalitně do pořádku. V první řadě je nezbytné důkladné odstranění hrubých nečistot všeho druhu. Nedílnou součástí – tohoto nesmírně důležitého kroku – je pevná a velice ostrá profesionální škrabka. Díky plnému soustředění, pečlivosti, trpělivosti a důslednosti zkušeného profesionála, je tímto způsobem eliminována možnost zranění samotného pracovníka, ale rovněž možnost jakéhokoliv poškození celého okna.

Společnost…

Společnost A SERVIS je garantem, že klientova okna budou vždy ušetřena i toho nejmenšího poškození. K úspěšnému naplnění tohoto technologického kroku vždy vede zodpovědný  a pečlivý ruční přístup, kdy díky škrabce a schopnostem zkušeného pracovníka jsou klientova okna zbavena všech zbytků po stavební činnosti. Vždy se jedná o základní technologickou přípravu před následnou etapou, kdy vstupuje do centra dění efektivní, ale přitom šetrný chemický roztok, který má svůj jedinečný základ přímo ve společnosti A SERVIS. Pracovníci společnosti jej nazývají důvěrně „rozmývák.“ Velmi účinný a spolehlivý chemický prostředek zajistí důkladné a systematické umytí celé okenní konstrukce, přičemž pracovníci pečlivě ošetří i ta nejskrytější zákoutí a místa. Tímto způsobem jsou celá okna zbavena prachu, nečistot a nepříjemné mastnoty. Po důkladném umytí přichází ke slovu kvalitní gumová stěrka.

Je třeba si uvědomit, že komerční leštící kosmetika dokáže na skle vytvářet nežádoucí a nevzhledné skvrny a šmouhy. Po pečlivém umytí oken proto nesmí nikde na skle zůstat sebemenší stopy původního leštidla. Jinak musíme počítat s tím, že po krátké době se šmouhy a skvrny objeví na oknech znovu. Proto společnost A SERVIS od začátku své činnosti rezolutně odmítá používat chemická leštidla. U každé objednávky proto neváhá investovat energii a čas do speciálního způsobu tzv. suchého leštění. V podstatě se jedná o důsledné ruční leštění bavlněnou tkaninou s využitím zkušeností a fyzické zdatnosti svých pracovníků. Právě spokojenost klientů je důkazem, že takto zvolený pracovní postup je technologicky správný. Okna vyleštěná touto klasickou, ale účinnou metodou dokáží klienta svým vzhledem potěšit mnohem delší dobu. Nové nečistoty totiž nenacházejí na hladké ploše způsobené pečlivým vyleštěním. Žádný vhodný prostor ke snadnému uchycení. To ovšem v žádném případě nelze tvrdit o chemickém způsobu leštění. Chemická komerční leštidla po svém nanesení. Vytvoří na skle pouhým okem neviditelný mikrofilm.

Během…

Během velice krátké doby – vlivem počasí a především slunečního svitu – změní. Do té doby krásně lesklý mikrofilm svou strukturu na lepkavou hmotu. Což je pochopitelně ideální „přistávací plocha“ pro prach a všechny ostatní nečistoty. Zde klientovi pomůže jediné řešení. Znovu umýt všechna okna, byť od posledního vyčištění uplynula velmi krátká doba. Společnost A SERVIS si plně uvědomuje, že u úklidových služeb narůstají oprávněné požadavky klintů – požadující nejvyšší kvalitu. Právě proto tito profesionální odborníci nezůstávají pouze u technologie suchého leštění (byť velmi úspěšné). Tato společnost také nabízí svým zákazníkům moderní, vysoce účinný a funkční systém, který dokáže klientova okna ochránit na ještě vyšší technologické úrovni.  Jedná se o progresivní výkonný postup, který odborníci nazývají hydrofobní impregnace. Ústředním prvkem této speciální nano-ochrany oken je skutečnost, že na pečlivě vyčištěná a kvalitně vyleštěná okna – se odborným způsobem aplikuje vrstva impregnace systému GlasProtect – GPS, jejímž výsledkem je garance maximální možné ochrany.

Aplikace nano-ochrany probíhá v několika na sebe navazujících fázích. Na technologicky pečlivě připravená okna – tedy suchá a precizně čistá – se nanese základní vrstva nano-impregnace. Nanesený nátěr systému GlasProtect se nechá přibližně dvacet minut zaschnout a dobře vytvrdit. V následujícím kroku zkušení odborníci A SERVIS aplikují další vrstvu hydrofobní nano-ochrany. Vznikne mikroskopická vrstva prostředku GlasProtect, který se v závěrečné fázi precizně vyleští do vysokého lesku. Jedinečné výhody této nano-impregnace může klient začít ihned „využívat“ po jejím perfektním vyleštění. Okna ošetřená tímto způsobem zůstávají dlouhodobě čistá.  Navíc, při potřebě nového vyčištění oken již klient nepotřebuje žádné čistící prostředky. Pro opětovné získání výrazného lesku a čistoty mu již postačí pouze čistá voda. Aplikovaná nano-impregnace účinně a spolehlivě zajišťuje likvidaci nových nečistot. Veškerá špína se na oknech začne shlukovat do mikrokuliček. Ty vlivem počasí a zemské gravitace sjíždějí k zemi, aniž by na okenním skle zanechávaly jakékoliv stopy.

Oknům…

Oknům je tak zabezpečena dlouhodobá čistota – bez zásahu lidské ruky. Nano-impregnace systému GlasProtect navíc efektivně zabraňuje vzniku různých druhů plísní, vodního kamene nebo agresivních skvrn od rzi nebo soli. Pro klienta společnosti A SERVIS přitom opět platí klíčová informace, že veškerý způsob likvidace nečistot nezanechává na oknech ani ty nejmenší stopy. Vrstva hydrofobní impregnace rovněž ochraňuje okna před negativními vlivy UV záření. Díky této ultratenké vrstvě účinné nano-ochrany zůstává celá okenní konstrukce zabezpečena před nežádoucími změnami, které jinak UV záření způsobuje. Máme na mysli postupnou degradaci použitých okenních materiálů a tím změny jejich vlastností. Společnost A SERVIS na funkčnost nano-impregnace GlasProtect poskytuje záruku dva roky.

Zákazníkům je garantována 100% účinnost. Samotná funkční životnost odborně aplikované nano-ochrany je až 5 let. Systém GlasProtect je velice výhodná ochrana za každých podmínek. Její spolehlivé a progresivní vlastnosti ocení obzvláště ti majitelé nemovitostí, kteří musí svá okna čistit ve složitých a těžko přístupných místech. Zde je důkladné ošetření oken velice náročné nejen na techniku a drahocený čas, ale především na finance. V těchto případech je speciální a dlouhodobě účinná nano-ochrana ideálním řešením, které se klientovi několikanásobně vrátí. Moderní impregnace GlasProtect představuje efektivní, technologicky progresivní a velmi spolehlivý způsob, jak účinně, jednoduše a dlouhodobě ochránit právě umytá, čistá a vyleštěná okna – prakticky bez nutnosti fyzického zásahu. Nano-ochrana GlasProtect a její unikátní vlastnosti jsou řešením, které spolehlivě umožňuje oknům klienta, udržet si dlouhodobou čistotu a lesk. Nové mytí oken jednoduše odpadá, a to díky samočistícím schopnostem hydrofobní impregnace.

Následná…

Následná údržba takto ošetřených oken spočívá pouze v tom, že se jednou za čas prostě opláchnou pomocí čisté vody, nebo osprchují hadicí. Klient tak ušetří nejen čas a peníze, ale hlavně kupu fyzické námahy. Rozhodnutí našeho kadeřnictví, resp. moje a obou mých partnerek bylo proto zcela jednoznačné. Oslovíme společnost A SERVIS , neboť naše okna a prosklené plochy potřebují ruce zkušených profesionálů. Musím otevřeně přiznat, že následná dohoda s touto firmou a jejími odborníky byla bezproblémová a velice rychlá.

Úklidová a čistící společnost A SERVIS nám nabídla nejen komplexní ošetření oken a všech výloh, ale také možnost nano-impregnace GlasProtect, což jsme pochopitelně – jako praktické ženy velmi uvítaly. Navíc pracovníci této firmy neměli žádný problém s naším požadavkem – realizovat naši objednávku v sobotu odpoledne, tedy v době, kdy je naše kadeřnictví pro klienty uzavřené. Již tímto vstřícným krokem projevili vysokou míru profesionality. Potvrdily se sice slova o vyšších cenách za jejich služby, ale částka se nám vůbec nezdála přehnaná. Spíše bych podotkla, že plně odpovídala úrovni práce a její náročnosti, použitým technologiím, ale především její kvalitě. Krátce řečeno – profesionalita, odbornost a špičkový výsledek byl přímo úměrný odvedené práci.

Zbývá…

Zbýva pouze dodat, že čištění a leštění všech oken a výkladů dopadlo výtečně. Jako majitelky jsme byly s dosaženým výsledkem nesmírně spokojené, neboť prosklené plochy našeho kadeřnictví odpovídaly přesně našim představám. Čistá a vyleštěná, dokonale vyladěná pro naše zákazníky. Díky prvotřídním službám společnosti A SERVIS, se náš problém s okny a výlohami rozplynul a přeměnil v dlouhodobou spokojenost. Musím ráda uznat, že dokonale provedené profesionální služby – v podání společnosti A SERVIS a jejich zkušených pracovníků, přesně korespondují se slovy danými svému zákazníkovi. Od prvních okamžiků své práce sledují pouze jediný cíl – docílit maximální spokojenost klienta kvalitou své práce a dosaženými výsledky. Proto jednoznačně a s klidným svědomím můžeme služby této zkušené mezinárodní společnosti doporučit. Vaše domácnost nebo firma získají nejen skvěle vyvážený kvalitní výsledek, ale také spolehlivého partnera v oblasti úklidových a čistících činností. Osobně jsem přesvědčena, že důvěra je u každé spolupráce základem, který přináší oboustranné výhody.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

 

 

 

 

 

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *