, , ,

Firma v nejvyšším poschodí a prosklená terasa jako vizitka

Firma v nejvyšším poschodí a prosklená terasa jako vizitka

Když máte svou firmu na nejvyšším poschodí budovy ze skla a betonu, pociťujete radost. Pokud ale musíte řešit také čistotu oken a prosklené terasy radost se rychle vytrácí. Jsem chlap a přílišný pořádek mě jaksi znervózňuje. Jenže nevzhledné fleky, šmouhy a dokonce stopy po holubech je i na mě moc, tím spíše, že to škodí obchodu a renomé firmy. Nevím, zda mám vysoké nároky nebo mluvím nesrozumitelně, ale to jediné, co jsem vždy vyžadoval je vysoká kvalita a spolehlivost. Nic víc, nic míň. Firmě, která se u nás o úklid starala jsme tedy slušně poděkovali a poohlédli se po jiném řešení. Nakonec jsme oslovili mezinárodní společnost Ostrava, čištění oken a domluvili se na zkušebním období. Po pár měsících co u nás pracují, vím to podstatné už není potřeba nikoho hledat. A rád také řeknu proč.

Naše požadavky, nejenže vždy plní přesně dle našich zadání a představ, ale nabídli nám účinné technologie, které jsme jinde nenašli. Kromě toho pracovníci firmy A SERVIS LIPKA do své práce vnáší vstřícnost, ochotu, slušnost a úsměv, což ve velké  většině případů není ani z daleka samozřejmostí. Když mluvím o technologiích, zmíním hned dvě. Právě ony posunuly celou objednávku na mnohem vyšší úroveň a konečný výsledek byl bezkonkurenční. Na začátek se proto sluší uvést několik faktů. Ve společnosti A SERVIS tvoří profesionální čištění a leštění oken, výloh i atypických prosklených stěn jeden ze základních kamenů jejich práce. Kromě čištění oken a prosklených ploch, realizuje tato firma také odborné práce spojené s odstraňováním plísní nebo graffiti. Se stejnou úspěšností se také věnuje čištění podlah, koberců a čalouněného nábytku. Vícero druhů čistících činností uskutečňuje také ve výškách. Neboť její profesionálové jsou držiteli příslušných certifikátů, přičemž tuto práci zvládají naprosto bezchybně.

A….

A nyní k avizovaným technologiím. Na prvním místě to určitě bude jedinečná vlastní technologie leštění, které je realizováno na precizně vyčištěné okenní prostory. Společnost A SERVIS nikdy nepracuje se žádnými chemickými leštidly. Používá pouze techniku tzv. suchého leštění. A právě tato činnost je zdrojem špičkové kvality poskytovaných služeb. Metoda suchého leštění spočívá v jednoduchosti, kdy suchá kvalitní bavlněná textilie v silných pažích zkušeného pracovníka leští okna tak dlouho. Dokud nejsou perfektně čistá a zářivě lesklá. Základní přepoklad pro jedinečný výsledek je tedy zcela jasný – zodpovědnost, pečlivost a trpělivost každého pracovníka profesionální firmy A SERVIS!

Je třeba zdůraznit, že tímto způsobem vyleštěná okna zůstávají dlouhodobě čistá, neboť nové nečistoty ani prach se nemají šanci snadno zachytit na hladké, dokonale vyleštěné ploše. Nyní pozor!  Zcela jiná situace ovšem nastává v případě leštění pomocí chemického prostředku. Odborná fakta jsou jasná. Komerční leštící kosmetika začne velice rychle na skle vytvářet nevzhledné šmouhy a tahy po leštění. Při samotném čištění proto nesmí na okně zůstat žádné zbytky starého leštidla. Jinak skutečně hrozí, že staré leštidlo bude opakovaně „vystupovat“ na povrch skla v podobě zmíněných nedostatků. Je důležité informovat také o ještě horším nebezpečí, o kterém běžný klient nemá většinou ani zdání. Chemické leštidlo vytváří na okenním skle zcela nenápadný mikrofilm. Který se vlivem slunce a povětrnostních podmínek velice rychle změní v lepící plochu.

Co…

Co bude vzápětí následovat, je již každému asi jasné. Z vyleštěného skla se stává doslova ideální přistávací plocha pro nové nečistoty a prach. Veškeré vynaložené úsilí, čas i peníze tak přichází zcela nazmar. Zklamaného klienta nečeká jiné řešení, než nové celkové ošetření svých oken. Další, tedy ta druhá technologie, která mě skutečně zaujala v nabídce společnosti A SERVIS, přímo navazuje na kvalitu suchého leštění. Jedná se o progresivní systém ochrany oken s prodloužením jejich životnosti. Odborný název této účinné technologie je hydrofobní impregnace. V podstatě se jedná o odbornou aplikaci unikátní nano-ochrany na precizně vyčištěná a vyleštěná okna. Zásadní výhody ošetření oken speciální nano-technologií, označovanou jako GlasProtect, se projeví vlastně okamžitě. Okna zůstávají dlouhodobě čistá a lesklá.

Navíc, při dalším ošetření již není třeba používat žádné chemické čistící prostředky, ani trávit mytím spoustu času. Zde již postačí opláchnutí čistou vodou, což představuje bezkonkurenční a jedinečnou výhodu. Díky progresivní samočistící schopnosti nano-impregnace – klient za dlouhou dobu spolehlivé působnosti ušetří nejen slušné peníze, ale také svůj drahocený osobní čas a hromadu námahy a úsilí. Odborně aplikovaná nano-vrstva totiž okna zabezpečí až na dobu pěti let, což jsou v podstatě desítky ošetření oken, které se vůbec nemusí realizovat. To je přece úžasné zjištění. To přitom ještě není všechno. Systém GlasProtect rovněž účinně zamezuje vzniku vodního kamene, agresivních plísní a také tvorbě skvrn, které způsobuje rez a sůl. Další, velice uznávanou předností aplikované nano-vrstvy je efektivní ochrana proti negativním účinkům UV záření, které způsobuje předčasné stárnutí okenní konstrukce a tím degradaci použitých materiálů.

Nano-impregnace…

Nano-impregnace se proto velice osvědčuje všude tam, kde se okna nebo prosklené prostory musí ošetřovat ve složitých podmínkách. Právě pro naši firmu se tato moderní technologie stala – doslova darem z nebe! Stěny prosklené terasy v nejvyšším patře jsou právě místem, pro které je nano-aplikace ideálním řešením. Žádná práce, žádná ztráta času. Okenní tabule jsou neustále čisté a zářivě lesklé. Pouhé občasné opláchnutí čistou vodou dokonale vyřeší jejich špičkový vzhled.

Mohu tedy jednoznačně potvrdit, že tato progresivní, efektivní a zcela spolehlivá technologie dokáže účinně, dlouhodobě a přitom jednoduše ochránit naše okna a všechny prosklené plochy. I z tohoto důvodu jsou pro nás moderní služby společnosti A SERVIS vynikajícím řešením, které se v našich podmínkách skvěle osvědčilo.V případě, že byste i vy chtěli oslovit firmu A SERVIS učiňte tak bez váhání. Ozve se vám totiž budoucí spolehlivý a důvěryhodný partner, který svého klienta vnímá vždy na prvním místě. Vaše problémy s úklidem a čistotou interiéru, stěn nebo fasád, vyřeší vždy k vaší plné spokojenosti a pochopitelně v té nejvyšší kvalitě.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *