, , ,

Díky strojovému čištění může být vaše podlaha opět jako nová

Jsem majitelem realitní kanceláře a už delší se mi nelíbilo, jak podlaha v naší kanceláři vypadá. Bylo na ní totiž vidět, že své nejlepší časy už má skutečně za sebou. Bylo potřeba ji pořádně vyčistit, jenže mi bylo taky jasné, že ani já a nikdo jiný z našich zaměstnanců by se o to postarat nedokázal. Tak jsem se nakonec rozhodl, že na to nechám najmout úklidovou firmu. Ale s žádnou jsem doposud neměl žádné zkušenosti a nikdo z mých kolegů také ne. Tak jsem byl odkázaný pouze na recenze na internetu. Nechtěl jsem někoho, aniž bych si ověřil, že odvádí dobrou práci. A po přečtení několika fór a narazil na úklidovou firmu, která nabízí strojové čištění podlah a měla opravdu vynikající ohlasy.


Takže…

Takže jsem jim zavolal a domluvil si s nimi schůzku u nás ve firmě, abychom se domluvili na čištění a aby si prohlédli kancelář a viděli, jak velké jsou naše prostory. Potom jsme se společně domluvili na termínu a finančním plánu. Nebylo to sice nejlevnější, ale všichni na internetu psali, že se to opravdu vyplatí, také jsem nijak neváhal. Nedělalo jim potíže přijet ve večerních hodinách, až bude kancelář úplně zavřená, a nijak tak nenarušovali chod naší firmy. Jejich ochotný přístup se mi velmi líbil a s výkonem jejich práce jsem byl nadmíru spokojený. Zaměstnanci předvedli precizní práci a po nečistotách nezůstaly jediné stopy. Dále mi doporučili pravidelné čištění, protože je zde velká frekventovanost osob a bylo by lepší ji čistit každého půl roku. Nijak příliš mě přemlouvat nemuseli, vlastně to ani nedělali. Protože jsem okamžitě rád souhlasil, protože jsem s nimi byla ve všech směrech velice spokojený.


Dále…

Dále jsem si od nich nechal podlahu i navoskovat hlavně kvůli protiskluzovému efektu, který ocenili úplně všichni, hlavně jedna kolegyně, která ráda nosí vysoké podpatky. Za mě mohu tuto společnost všem jedině doporučit, protože úklidových firem je spousta a najít mezi nimi tu, která skutečně odvede kvalitní práci, není snadné, protože jich je na trhu hodně. Dále bych chtěl také vyzdvihnout chování zaměstnanců – byli velice milí a ochotní a byla s nimi efektní domluva. Není skutečně nic, co bychom jim mohli vytknout a tímto je vřele doporučujeme. A skvělé je, že firma nabízí i celou řadu dalších služeb, mezi které patří i čištění koberců, mytí oken a výloh – a to i ve výškách, a věnují se i čištění fasád, odstraňování plísní a graffiti. Pro více informací se podívejte na jejich internetové stránky. Určitě tam najdete vše, co byste mohli potřebovat.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *