, , ,

Nevíte si rady s vaší podlahou? Vyzkoušejte strojové čištění

Pracuji jako psycholožka a specializuje se na manželské láry. Pracuji v jedné manželské poradně, kde se společně střídáme si tři.  A o úklid jsme se taky vždycky starali sami. Jenže podlahy po nějaké době nevypadaly zrovna reprezentativně. A nikomu nás se do velkého čištění opravdu nechtělo. Tak jsme se rozhodli, že si na to najmeme nějakou úklidovou firmu. Koneckonců klienti platí za konzultace a musí to u nás nějak vypadat. Ale doteď jsme ani jeden z nás s úklidovou firmou neměli zkušenosti, tedy aspoň ne s takovou s jakou bychom byli spokojeni, protože u nás v práci se vždy zkouší něco nového a pak jen slyšíme, jak na to ostatní nadávají. Takže nám nezbývalo než se obrátit na internet a hledat rady tam od lidí, kteří už někoho vyzkoušeli a s kým byli spokojení. A po přečtení mnoha recenzí jsme se rozhodli obrátit na úklidovou firmu, protože měla opravdu ty nejlepší recenze podlahy mytí.

Samá…

Samá kladná, lidi s nimi byli podle všeho opravdu moc spokojení. Bez delšího rozmýšlení jsme je kontaktovali a domluvili se na termínu. Pracovníci firmy dojeli v danou hodinu a pustili se do práce. Musím uznat, že podlaha najednou prokoukla a byla opravdu krásná. Dokonce i někteří pacienti si toho všimli a ptali se nás, u koho jsme si nechali podlahu čistit. Podlahu nejdříve kvalitně vydrhli pomocí velmi účinné čistící chemie. Jakmile byl povrch důkladně vykartáčován, následovalo odsátí veškerých nečistot, mastnot a vlhkosti vysoce výkonným vysavačem, na kterém je napojena hubice s gumovými lištami. Poté podlahu ještě jednou namočili čistou vodou, aby se neutralizovala od zbylého chemického roztoku a nechali ji doschnout. Dále jsme se od nich dozvěděli, že kotoučový stroj, který pro strojové čištění podlah využívají, je jediným přístrojem, který dokáže detailně a generálně vyčistit jakýkoliv druh podlahy.

Tento…

Tento jednokotoučový stroj o váze 50 kg s přítlakem na kotouč s průměrem cca 45 cm, využívají k čištění podlah, jako jsou dlažby, linolea, marmolea, plovoucích podlah, betonových podlah, litých podlah nebo kameninových podlah. Bylo na nich i vidět, že pracovníci jsou řádně proškoleni a profesionálové, kteří ke své práci používají vždy kvalitní přípravky a pomůcky. Také nám bylo doporučeno, abychom ji nechali čistit takto důkladně alespoň jednou za rok. A to taky budeme dělat. Pokud máte zájem o jejich služby, podívejte se na jejich internetové stránky.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *