, ,

Koberce si nechte čistit jedině strojovou kotoučovou metodou

V naší školní družině máme místnosti, které mají na podlaze položený koberec. Koberec necháváme z hygienických důvodů pravidelně čistit. Blížil se termín, kdy měly být koberce vyčištěny, ale onemocněla nám pracovnice, která se o tyto věci stará a já ji musela zastoupit. Od kolegyň jsem se dověděla, že s poslední firmou byly problémy, termín čištění několikrát posunuli. Rozhodla jsem se vybrat novou firmu se silným zázemím, které nemůže dělat problém výpadek jednoho či dvou zaměstnanců. Pročítáním recenzí na internetu jsem vybrala firmu koberce čištění, která má nejen silné zázemí, ale je i vybavena nejmodernějšími stroji a kvalitní čisticí chemií.

kvalitní čištění kobercůrady jak vyčistit koberectipy jak vyčistit koberec

Čištění koberců…

Čištění koberců provádí firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. kotoučovou metodou, která spočívá ve využití silného a přitom velmi šetrného strojového vybavení v podobě kotoučového stroje. Výsledky tohoto čištění jsou ohromující! Nebo alespoň tak to všude psali. Zaslala jsem firmě poptávku, bez problémů jsme si domluvili termín čištění. Její zaměstnanci se dostavili v přesně dohodnutý den a čas a pustili se do práce. Nanesli chemii na celou plochu koberce a pak ji začali pomocí kotoučového stroje zapracovávat do koberce tak dlouho, dokud nebyl čistý. Po vyčištění celý koberec vysávali vysoce výkonným třímotorovým vysavačem tak dlouho, dokud nedošlo k nabytí původního objemu koberce. Neboť tento výkonný vysavač jeho celou strukturu neobyčejně provzdušnil a je vhodný i pro koberce s delším vlasem.

jak vyčistit koberecčím vyčistit koberecjak odstranit skvrny na koberci

Koberce po čistění…

Koberce po vyčistění vypadaly skvěle. Od té doby je snadnější jejich údržba. Musím tedy říci, že výsledek ohromující opravdu byl, byla jsem unešená! Od zaměstnanců, kteří byli velmi příjemní a pracovití jsem se dověděla, že většina firem, která nabízí čistění koberců používá extrakční metodu, kdy bohužel chemie působí pouze povrchově a není zcela vpravena do hloubky koberce, a proto není tak kvalitní. Prostě ty výsledky nejsou takové. Toto čištění, tedy kotoučová strojová metoda, je sice dražší, ale odpovídá fyzicky náročné práci. Chci říci, že je to fyzicky náročná práce, kterou je potřeba ocenit. koberce čištění

péče o světlý koberecúdržba kobercelevné čištění koberců

Firmu můžu všem lidem upřímně doporučit…

Firmu můžu všem lidem upřímně doporučit. Jejich společnost svým zákazníkům nabízí i řadu úklidových služeb, jako je pravidelný úklid domácností, kanceláří, firem či rezidencí, úklid po stavebních pracích, strojové čištění a voskování podlah. Provádí dále i mytí, čištění a leštění oken, dále na okna nanáší nanoimpregnaci, která je obzvlášť vhodná pro okna se špatnou dostupností, čistí a myjí okna a skleněné výplně ve výškách, ale i na domech, odstraňují grafity a po dohodě čistí i rolety, markýzy a lamely. Služby realizují po celé České Republice, Slovensku, Rakousku a Německu. Vše, co by vás mohlo zajímat, najdete na jejich internetových stránkách.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *