, ,

Strojové čištění koberců je tou nejlepší metodou pro jejich čištění

Chystala jsem oslavu kulatých narozenin, a tak jsem pozvala celou svoji rodinu k nedělnímu obědu. Naplánovala jsem si, že upeču maso, udělám dva druhy zelí a bramborové knedlíky. Poněvadž nevlastním auto, dělala jsem každý den velké nákupy. Jeden den, kdy jsem zase nesla plnou tašku, se mi bohužel protrhlo dno tašky a její obsah se vysypal v předsíni na koberec. Bohužel praskla i sklenice s červeným zelím a její šťáva vytekla a vpila se do koberce.Skvrnu jsem pečlivě vydrhla pěnou na čištění koberce, kterou mám neustále doma. Ale koberec přesto nevypadal nejlépe. Protože jsem ho již měla nějaký ten rok a v předsíni byl dost zatěžovaný, rozhodla jsem se, že jej nechám po oslavě vyčistit. čištění koberců Brno

jak vyčistit koberecčím vyčistit koberecjak odstranit skvrny na koberci

Požádala jsem syna…

Požádala jsem syna, zda by mi nedoporučil nějakou firmu. Čištění mi domluvil u firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o., protože nabízela čištění koberců Brno kotoučovou metodu. Většina firem nabízela tzv. extrakční metodou,  která je levná, ale není tak kvalitní. Protože chemie nepůsobí v hluboké struktuře koberce, zcela u ní chybí pečlivé vpravení a rozkartáčování, a proto po zaschnutí zůstávají nejen nevzhledné fleky, ale i nevábný tvar. Domluvil mi termín do týdne, v domluvený den a čas k nám domů přišli pracovníci a ihned se pustili do práce. Od doby, kdy jsem nechala koberec vyčistit, nemusím vynakládat takové úsilí s úklidem, snadněji se udržuje a pořád vypadá moc hezky. Celý byt se rozzářil.

péče o světlý koberecúdržba kobercelevné čištění koberců

Čištění kotoučovou metodou…čištění koberců Brno

Čištění kotoučovou metodou je účinné právě díky tomu kotoučovému stroji, který chemii do koberce zapracovává tak dlouho, dokud není opravdu čistý. Tato metoda je sice časově a i fyzicky náročnější, ale také přináší opravdu vynikající výsledky, kterých ostatní metody čištění nemohou dosáhnout. Dochází navíc k nabytí původního objemu koberce, neboť tento výkonný vysavač jeho celou strukturu neobyčejně provzdušní a příjemně oživí celkový vzhled. Bohužel tato metoda čištění rozhodně nepatří k těm nejlevnějším. Kromě všech nečistot chemie bezpečně zlikviduje i jakékoliv zdraví škodlivé roztoče, alergeny a bakterie.

nejlevnější čištění kobercůsnadné čištění kobercůrychlé čištění koberců

Zaměstnanci této firmy…

Zaměstnanci této firmy jsou profesionálové, navíc moc milí a ochotní. Tímto bych chtěla zaměstnancům firmy  A SERVIS vřele poděkovat a doporučit všem, kteří chtějí dokonale vyčistit koberec. A nabízejí i spoustu dalších úklidových služeb, ke kterým patří i čištění a voskování podlah, mytí oken a výloh a všech možných skelných ploch, čištění čalounění atd. Své služby realizují nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Takže je vidět, že má firma široké pole působnosti. A přijmou i zakázku z menšího města. Pro více informací o jejich službách se podívejte na jejich internetové stránky. Určitě tam najdete vše, co byste mohli potřebovat. Já sama určitě jejich služeb využiji i v budoucnu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *