, ,

Uvažujete o úklidové firmě na čištění koberců? Tak vyhledejte takovou, která používá strojovou metodu

Každý den, jak přijdu z práce domů, kontroluji dětem školní aktovky. Kouknu do sešitů, zkontroluji domácí úkoly, takové ty běžné činnosti školáků. Jak jsem nazdvihla jednu z aktovek, viděla jsem na koberci velkou tmavou skvrnu. Zběžným pohledem jsem zjistila, že synovi něco vyteklo z aktovky. Syn od kamaráda dostal lahvičku s inkoustem. Lahvička byla špatně dovřená a zkáza byla na světě. Jak vypadal obsah aktovky si asi umí každý představit. Veškerá moje snaha, odstranit skvrnu z koberce byla marná, vyzkoušela jsem kdeco. Poněvadž se snažím mít doma pořádek a čisto, rozhodla jsem se, že nechám koberec vyčistit. Poptávala jsem se známých, zda nemá někdo osvědčenou firmu. Nakonec mi byla doporučena firma čištění koberců Praha Usedla jsem k počítači, vyhledala jsem si na internetu nějaké recenze o této firmě. Byla sice o něco dražší než ostatní firmy, ale měla dobré recenze.

Víceméně…

Víceméně všechny, které jsem četla, byly kladné. Dověděla jsem se, že tato firma nabízí čištění kotoučovou metodou a že toto čištění kotoučovou metodu spočívá ve využití silného a přitom velmi šetrného strojového vybavení v podobě kotoučového stroje, který pomocí rotačních kartáčů zapracovává aplikovanou značkovou a velmi účinnou kosmetiku do koberce tak dlouho, dokud neodstraní veškeré nečistoty, které se v koberci nachází. Tato metoda přináší opravdu vynikající výsledky, kterých ostatní metody čištění nemohou dosáhnout. Navíc zde bývá používán k odstranění pěny silný vysavač, díky kterému navíc dochází k nabytí objemu koberce, neboť tento vysavač jeho celou strukturu neobyčejně provzdušní a příjemně osvěží a oživí celkový vzhled. Při čištění extrakční metodou,  která není tak kvalitní, ale kterou nabízí většina úklidový firem. Nepůsobí  chemie v hluboké struktuře koberce, zcela u ní chybí pečlivé vpravení a rozkartáčování a proto po zaschnutí bývají na koberci nejen nevzhledné fleky, ale i nehezký tvar.

Navíc..

Navíc chemie, kterou při kotoučové strojové metodě používá, působí také dezinfekčně a váže na sebe veškerou nečistotu a ničí mikroorganizmy, takže čištění je vhodné i k odstraňování roztočů, které mnohdy dráždí alergiky. Když jsem si toto vše přečetla, tak jsem zaslala poptávku. Ještě ten den jsem měla odpověď s návrhem termínu a předběžně stanovenou cenou. Přijeli v dohodnutou dobu, zhlédli co je potřeba vyčistit a pustili se do práce. Nanesli svou chemii na celou plochu koberce  a nejen na znečištěnou část a začali strojem s kartáčem čistit celý koberec. Za nějakou dobu práce byl koberec dokonale vyčištěn. Úžasně odvedená práce. Opravdu jsem s nimi byla moc spokojená, mohu tedy všem firmu doporučit. Tato firma  taky nabízí celou řadu dalších úklidových služeb, takže pokud potřebujete i třeba čištění a voskování podlah nebo mytí oken, mytí fasád a výloh, určitě se na ně neváhejte obrátit.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *