, , ,

Nevíte si rady s vaší podlahou? Svěřte ji do rukou strojového čištění

Ať už se rozhodne pro koberce nebo pro plavoučku, je důležité se o ně pořádně starat, pokud chcete, aby vám sloužili co nejdelší dobu. Nejenže pravidelným čištěním prodloužíte životnost podlahy, ale zbavíte ji i nečistot a bakterií. Avšak vyčistit je podlahu opravdu důkladně je poměrně těžké, protože spousta přípravků z drogerií a obchodů ji nevyčistí pořádně. Na to je potřeba mnohem více, věci jako speciální technické prostředky a taky praxe jak umývat podlahy. A většina z nás tímto nedisponuje. Ale jsou i jiné metody, které jsou mnohem účinnější, například strojové čištění, kterou nabízí.  A potom, co jsem ji vyzkoušela, nedám na ni dopustit. Podlaha je po čištění perfektní a bez nečistot. Firma má s čištěním podlah dlouholeté zkušenosti. My měli doma ten problém, že jsem na podlahu vylila svůj tělový olejíček, který má opravdu silné aroma.

A…

A snažila jsme se to vyčistit, ale pořád jsem na ní cítila mastnotu. Tak jsem se rozhodla obrátit na tuto firmu. A oni podlahu perfektně vyčistili a zakonzervovali voskem. Díky tomu se z ní vše čistí mnohem jednodušeji. Opravdu se vyplatí nechat si podlahu zakonzervovat nanesením vosku, protože to prodlužuje i životnost vaší podlahy. Na podlahu prý dávají převážně pololesklý vosk, tento vosk máme dlouhodobě osvědčený a máme s ním výborné zkušenosti. Vosk do podlahy vetřou 2-3x, tak aby se vytvořila kompaktní vrstva, která zajistí podlaze pružnost, elasticitu, protiskluz. Používají kvalitní německý pololesklý vosk PKD – odolný polymer s dobrou životností. Tento polymer má řadu výhod, například: na podlahách nejsou vidět tolik stopy, má mírný proti skluz, podlaha se díky němu mnohem lépe udržuje a velmi výrazně prodlouží životnost podlah.

Navíc…

Navíc vám udrž podlahu i déle čistou, už není potřeba ji tak často umývat, protože se na ní nečistoty již tolik neusazují. Protože já jsem s nimi byla maximálně spokojená a jiné firmě už volat nebudu, protože tady mám zajištěnou kvalitu po všech stranách a ve výsledku i za rozumné peníze. Navíc zaměstnanci byli velice milí, zdvořilí a profesionální. K ostatním věcem v domě byli velice opatrní, takže mě fakt nenapadá nic, co bych jim mohla vytknout. Takže za sebe opravdu vřele doporučuji, pokud potřebujete vyčistit podlahu, rozhodně vám doporučuji, abyste kontaktovali právě tuto firmu. Určitě s nimi budete taky spokojeni. Takže se podívejte na jejich stránky, kde toho zjistíte mnohem více.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *