, ,

Vyzkoušejte voskování a čištění podlahy

V úklidové firmě A SERVIS LIPKA, s.r.o. nabízíme celou řadu úklidových služeb a v tomto článku bychom se chtěli věnovat čištění podlah a profesionální voskování podlah. Naše úklidová firma realizuje strojové čištění podlah. K úspěšnému strojovému čištění podlah používáme kotoučový stroj, který zajistí detailní a hloubkové vyčištění. Postupujeme následujícím způsobem. Podlahu nejdříve kvalitně vydrhneme pomocí velmi účinné čistící chemie. Jakmile je povrch důkladně vykartáčován, následuje odsátí veškerých nečistot, mastnot a vlhkosti vysoce výkonným vysavačem, na kterém je napojena hubice s gumovými lištami. Poté podlahu ještě jednou namočíme čistou vodou, aby se neutralizovala od zbylého chemického roztoku a necháme doschnout.

cena čištění podlahčištění podlah cena z m2renovace podlah

Kotoučový stroj…

Kotoučový stroj, který pro strojové čištění podlah využíváme, je jediným přístrojem, který dokáže detailně a generálně vyčistit jakýkoliv druh podlahy. Tento jednokotoučový stroj o váze 50 kg s přítlakem na kotouč s průměrem cca 45 cm, využíváme k čištění podlah, jako jsou dlažby, linolea, marmolea, plovoucích podlah, betonových podlah, litých podlah nebo kameninových podlah. Garantujeme Vám, že naši pracovníci jsou řádně proškoleni a profesionálové, kteří ke své práci používají vždy kvalitní přípravky a pomůcky. Pro strojové čištění podlah je důležité používat kvalitní šetrné čistící chemie.

Pro podlahu je důležité, aby chemie byla co nejšetrnější a splnila požadovaný cíl. Naše úklidová firma k hloubkovému čištění podlah používá vždy zásaditou chemii. V některých případech používáme kyselou chemii, ale to jen při čištění podlah po stavebních činnostech a rekonstrukcích. Kyselá chemie je velmi agresivní a dokonale odstraní z povrchu podlah veškeré vápenaté a cementové závoje, zbytky stavebních nečistot a povlaků. Pro jiné čištění ji nelze použít a nedá se použít ani při čištění po stavebních pracích v případě přírodních a kamenných podlah.

čištění podlah v domácnostipřípravky na čištění podlah jak vyčistit podlahu

Naší poslední zakázkou…profesionální voskování podlah

Naší poslední zakázkou bylo čištění podlah v menším divadle, kde se zaměřovali na nízkonákladová představení. A především na divadelní představení pro děti. Nebyli se stavem podlah už spokojeni. A protože usoudili, že se o to nedokáží postarat sami, tak se rozhodli využít našich služeb. Zaměstnanci se do podlahy pustili podle výše popsaných postupů a vyčistili podlahu tak, aby byla jako nová. Ve firmě svým zákazníkům dále nabízíme kromě čištění podlah i řadu jiných služeb. Jako je odstranění starého vosku (polymeru) z podlahy a nanesení nové ochranné polymerové vrstvy nebo strojové hloubkové čištění, čistění koberců, strojové čištění čalounění. Realizujeme denní a pravidelné úklidy domácností, kanceláří, rezidencí či firem, po stavební úklid nebo na úklidové výškové práce. Pro více informací o všech našich službách se podívejte na naše webové stránky.

čím vyčistit podlahučištění dřevěných podlahco dělat s podlahami

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *