, ,

Uvažujete o úklidové firmě na čištění koberců?

Před několika roky jsme se přestěhovali do většího, ale staršího bytu. V tomto bytě byla podlahová plocha pokrytá starým nehezkým linoleem. Poněvadž nezbyly peníze na její rekonstrukci, pokryly jsme podlahu ve všech místnostech koberci. Do obývacího pokoje jsem zvolila světlý koberec. Jednoho dne, když jsem nebyla doma, děti nechtěně převrhly větší květináč s kytkou z okna na zem. Jak se snažily mokrou hlínu smetáčkem smést, tak ji rozmazaly po koberci. Zkázu dovršily tím, že koberec začali čistit vodou s tekutým mýdlem.I hned po příchodu domů jsem běžela koupit kvalitní saponát na čištění koberců, ale veškerá moje snaha byla marná. čištění koberců Brno

tipy jak vyčistit koberecjak vyčistit koberecčím vyčistit koberec

Poptávala jsem…čištění koberců Brno

Poptávala jsem se kamarádek, zda má některá nějakou dobrou zkušenost s čištěním koberce profesionální firmou, ale žádnou mi nedoporučily. Poslední mojí záchranou byl internet. Po přečtení několika recenzí na internetu na téma čištění koberců Brno se mi nejvíce líbila úklidová firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. Byla sice o něco dražší než ostatní firmy, ale zase ji všichni opravdu moc vychvalovali pro jejich kotoučovou metodu. Ta spočívá ve využití silného a přitom velmi šetrného strojového vybavení v podobě kotoučového stroje, který pomocí rotačních kartáčů zapracovává aplikovanou značkovou a velmi účinnou kosmetiku do koberce tak dlouho, dokud neodstraní veškeré nečistoty. Takže jsem se rozhodla to zkusit. Zaslala jsem firmě email s poptávkou. Obratem mi odpověděli s jejich cenovou nabídkou. Zaměstnanci firmy se dostavili v domluvený den a čas. Bez jakýkoliv průtahů začali okamžitě pracovat. Nanesli svou chemii na celou plochu koberce. Musela se nechat nějakou dobu působit pro správný efekt čištění.

jak odstranit skvrny na kobercipéče o světlý koberecúdržba koberce

Po uplynutí doby…

Po uplynutí doby působení začali koberec kartáčovat těžkým kotoučovým strojem s hustým kartáčem. A to dělali tak dlouho, dokud nebyl koberec úplně čistý. Až takto vyčistili celý koberec, pustili vysoce výkonný vysavač, kterým všechnu pěnu odsáli pryč. Chemie působí také dezinfekčně a váže na sebe veškerou nečistotu a ničí mikroorganizmy, takže čištění je vhodné i k odstraňování roztočů, které mnohdy dráždí alergiky. Velkou výhodou oproti extrakční metodě je ta, že kotoučové čištění nezanechává na koberci skvrny. Pracovníci u mě doma odvedli opravdu skvělou práci. A po této zkušenosti ji musím všem opravdu doporučit. Koberec byl dokonale vyčištěný, opravdu by na něm člověk nic nepoznal, celý byt zářil čistotou. Zaměstnanci úklidové firmy byli milí a příjemní. Určitě využiji jejich služeb i do budoucna, protože tato firma dále nabízí i čištění podlah, mytí oken a výloh a odstraňování plísní a graffiti. A své služby realizují nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Přijmou i zakázku z menšího města.

levné čištění kobercůnejlevnější čištění kobercůsnadné čištění koberců

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *