, ,

Nevíte si rady v práci s podlahou? Profesionální voskování podlah

Každý chce mít hezky čistou podlahu, o kterou by se mohl zároveň co nejméně starat. Proto se jejím čištění zabýváme i v naší úklidové firmě A SERVIS LIPKA, s.r.o. Čištění realizujeme pomocí strojové metody. Používáme konkrétně kotoučový stroj, který zajistí detailní a hloubkové vyčištění. Postupujeme následujícím způsobem. Podlahu nejdříve kvalitně vydrhneme pomocí velmi účinné čistící chemie. Jakmile je povrch důkladně vykartáčován, následuje odsátí veškerých nečistot, mastnot a vlhkosti vysoce výkonným vysavačem, na kterém je napojena hubice s gumovými lištami. Poté podlahu ještě jednou namočíme čistou vodou, aby se neutralizovala od zbylého chemického roztoku a necháme doschnout. Profesionální voskování podlah

cena čištění podlahčištění průmyslových podlahceník čištění podlah

Kotoučový stroj…

Kotoučový stroj, který pro strojové čištění podlah využíváme, je jediným přístrojem, který dokáže detailně a generálně vyčistit jakýkoliv druh podlahy. Tento jednokotoučový stroj o váze 50 kg s přítlakem na kotouč s průměrem cca 45 cm, využíváme k čištění podlah, jako jsou dlažby, linolea, marmolea, plovoucích podlah, betonových podlah, litých podlah nebo kameninových podlah. Po důkladném vyčištění podlahy strojovým mytím je důležité podlahu ošetřit polymerovým voskem tzv. fluatační nátěr. Profesionální voskování podlah je vhodné na linoleum, marmoleum, lakované parkety a další druhy měkkých pevných podlah. Díky voskování podlah nejen lépe vypadá, ale také déle vydrží a získá protiskluzový povrch. Dobře udržovaná podlaha zkrátka dokáže zlepšit celkový dojem z interiéru. Polymerový vosk nanášíme ve dvou a třech vrstvách, aby vznikl jednolitý povrch, který zabrání nečistotám, aby se nedostaly hluboko do struktury podlahy a nepoškodily ji.

čištění podlah v domácnostipřípravky na čištění podlah renovace podlah

Profesionální voskování podlah…

Četnost voskování podlahy velmi záleží na umístění a namáhavosti podlahy. Na podlahu dáváme převážně vosk, který je v pololesku nebo matu. Zanedbat voskování podlahy se nevyplatí. Kompletní rekonstrukce zanedbané podlahy totiž může sahat do částky, za kterou byste si pořídili podlahu novou. Voskování podlah doporučujeme vždy po strojovém vyčištění. Výhodou vosku – polymeru je, že na podlahách nejsou vidět tolik stopy, má mírný proti-skluz a především se díky němu podlaha lépe udržuje.

Jednou z našich posledních zakázek bylo čištění podlah ve velké prodejně s nábytkem. Prvně zvažovali, že by si ji vyčistili sami, ale pak naznali, že by to s velkou pravděpodobností byla ztráta času, tak vyhledali naši pomoc. A tak zavolali nám a my se o to postarali. A jsme rádi, že si pro její čištění vybrali právě nás. Podlahy jsme vyčistili a zakonzervovali voskem, aby jim vydržela čistá co nejdéle a my byli rádi, že jsme mohli pomoci dalším klientům.

fluatace podlahyjak vyčistit podlahučím vyčistit podlahu

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *