, , ,

Mytí oken vyžaduje speciální prostředky, proto je lepší se do toho nepouštět vlastními silami

Naše úklidová firma nabízí celou řadu úklidových služeb. Skutečně podstatným, a svým způsobem nenahraditelným prvkem naší firemní filozofie jak umývat okna je trvalá linie inovací. V oblasti používané techniky, metod a aplikovaných chemických prostředků. Další velice významnou roli sehrává vstřícnost, empatie a přátelský akcent při kontaktu našich zaměstnanců s klienty. Pro naši firmu jednoznačně představuje spokojený klient to nejcennější, čeho může ve své profesi dosáhnout. V tomto kontextu je třeba zdůraznit, že pracovníci firmy jsou na slovo vzatými odborníky s obrovskou a těžko docenitelnou dávkou praxe a zkušeností. Právě tyto aspekty mohou v určitých případech sehrávat významnou roli „rozdílového hráče,“ a své firmě tak mohou pomáhat dosahovat stabilních a perfektních výsledků.


I…

I z těchto důvodů lze většinu objednávek doslova „ušít“ na míru konkrétního klienta. Jak bylo řečeno, naše firma přináší zákazníkům originální systém mytí a čištění oken, skleněných ploch, stěn, výloh a výkladů. Který vychází z dokonalého mytí, čištění a legendárního leštění. Doslova třešničkou na pomyslném dortu kvality poté bývá nabídka speciální a dlouhodobé ochrany před jejich novým znečištěním. Tento úkol v podobě mytí oken a výloh je skutečně nejlepší nechat na nás. Disponujeme jak kvalitními čisticími prostředky, které většinou běžně nekoupíte v obchodech, a také proškolenými zaměstnanci, pro které není ani mytí oken ve výškách žádnou překážkou. Pro kvalitní provedení mytí oken je vždy důležité perfektně umýt celou plochu okna včetně jeho rámů a parapetů.


Naše…

Naše technologie mytí oken spočívá v pečlivém provedení čistým rozmývákem a následným důkladným setřením skleněné plochy pomocí stěrky s kvalitní gumou. Po proschnutí umyté plochy pracovníci provedou leštění na sucho čistou bavlněnou plenou. Díky obrovským dlouholetým zkušenostem je vždy realizována vlastní kvalitní technologie tzv. triku suchého leštění. Pro zásadní firemní důraz na kvalitu provádění úklidových služeb proto nikdy pracovníci nepoužívají leštící přípravky. I když je to určitě fyzicky náročnější postup, okna vyleští pouze na sucho a tím je zaručeno, že okna zůstanou déle čistáNaposledy jsme myli okna v jednom butiku s luxusnějším oblečením a pracovníci se o to sami nedokázali postarat, protože nejenom že úplně nevěděli jak na to, ale taky jejich okna se dala otevřít pouze na ventilačku a jelikož jejich obchod byl v sedmém patře, tak neexistovala možnost, jak by se o to mohli postarat sami. A tak vyhledali naši pomoc a my se o vše postarali.  A SERVIS LIPKA, s.r.o.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *