, , ,

Potřebujete vyčistit podlahu a nevíte jak na to? Spolehněte se na strojové čištění

Pracuji v jednom outletu se sportovním oblečením a už dlouho jsme si říkali, že naše podlahy jsou na tom už docela špatně. Taková špinavá, ošoupaná, zkrátka nic moc. Bylo potřeba to pořádně vyčistit, protože už to opravdu nevypadalo zrovna profesionáloně. Bylo jasný, že na to potřebujeme profesionály z úklidové firmy, protože my s tím nepohneme. Ale jelikož jsme žádnou neznali, bylo žádoucí poradit se na internetu. Nemusela jsem hledat moc dlouho, hned jsem narazila na úklidovou firmu a už se soustředila jen na jejich webové stránky, protože měli na internetu samé dobré ohlasy. Jejich stránky se mi taky líbily, tak jsem to ukázala manželovi a ten souhlasil s tím, že si je necháme vyčistit od nich.

Tak…

Tak jsem jim zavolala a domluvila jsem se s nimi na termínu, ceně a ostatních věcech. Vypracovali finanční plán a domluvili jsme se následně na všech dalších náležitostech a hned druhý den jsme měli na mailu návrh zakázky. Opravdu mile mě překvapilo, že jednají tak rychle. A slečna na centrále byla moc milí. Ani nedošlo k žádným zmatkům a přesouvání termínů, v domluvený den přijeli přesně na čas a pustili se do čištění. A když skončili, byli jsme vážně nadšení. Podlaha neskutečně prokoukla a vypadala mnohem lépe. Proto je všem moc doporučujeme. Jsou totiž opravdu velice schopní a milí, takže nemám žádný důvod, abych je nedoporučila. Jejich další výhodou je, že nabízí i spoustu dalších úklidových služeb.

Jako…

Jako je čištění koberců, mytí oken a dále, takže pokud budeme například potřebovat vyčistit koberce, nebudeme muset zbytečně vyhledávat někoho dalšího. Protože je pro nás zárukou kvality ve všech směrech a navíc to má člověk všechno hezky na jednom místě, takže je ušetřen dalšího zbytečného vyhledávání, protože nabízí vše, co je třeba. A navíc i chování zaměstnanců je profesionální, takže tato firma nabízí tu největší možnou kvalitu, jaká je podle mého názoru v dnešní době možná a dostupná. A své služby realizují po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Takže ať jste odkudkoli z těchto míst a potřebujete lité stěrky čištění, zavolejte jim. Pro více informací se podívejte na jejich internetové stránky. Nabízí toho totiž opravdu hodně a my sami jsme se na ně určitě neobrátili naposledy. Do budoucna určitě využijeme i jejich službu mytí oken a výloh. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *