, ,

Potřebujete vyčistit podlahu? Vyzkoušejte je

Dobrý den, rozhodla jsem se, že napíšu recenzi na úklidovou firmu, od které jsme si nechali vyčistit podlahu. Pracuji v menším hotelu, ve kterém máme společenský sál, který často pronajímáme na různé plesy a školní a firemní akce. A v podlesní době mi začalo připadat, že ta podlaha už vypadá rozhodně hůř než dřív. A když jsem nebyla jediná, kdo si toho všiml, ale začalo mi to říkat více kolegů, tak jsem naznala, že to nebude mít moc do dočinění s mým puntičkářstvím. A tak bylo potřeba se o to postarat.

Tak jsme se to snažili vyčistit, ale ani po našem úsilí nevypadaly podle našich představ. Tak jsme se rozhodli, že bude nejlepší, když si na to najmeme nějakou úklidovou firmu. A zařizování jsem na starost vyfasovala já. Ale já a ani nikdo z mých kolegů nebo známých neměl se žádnou úklidovou firmou zkušenosti. Respektive u nás už pár firem bylo, ale nikdy jsme té stejné nezavolali znovu, protože jsme nikdy nebyli úplně spokojení. Takže bylo tentokrát potřeba udělat pořádný průzkum na internetu.

Zanedlouho…

Zanedlouho jsem tam narazila na úklidovou firmu a zaměřila už jsem se jen na ni. Měla opravdu vynikající recenze a na všech diskusních fórech o nich psali opravdu dobře, tak jsem si řekla, že bychom mohli vyzkoušet právě tuto. Tak jsem jim zavolala a vše s nimi domluvila. A byla jsem s jejich prací opravdu moc spokojená, podlaha byla nádherně vyčištěná. A ostatní zaměstnanci hotelu taky. Dále nám doporučili nechat si podlahu zakonzervovat, tak jsme na jejich radu dali. Nanesli matný vosk, po kterém podlaha vypadala ještě lépe a výhodou byl i protiskluzový efekt.

Což je pro podlahu ve společenském sále rozhodně výhodou. Z výsledku jejich práce jsem naprosto nadšená, vše proběhlo tak jak mělo a zaměstnanci byli navíc velmi milý a ochotní, což je určitě obrovskou výhodou, protože nerada pracuju s někým, kdo je nepříjemný nebo je s nimi horší domluva, i když nabízí dobré služby.

Celkově…

Celkově není nic, co bych jim mohla vytknout. Někoho asi zaskočí cena za čištění betonové podlahy, je pravda, že to není nejlevnější, ale skutečně se vyplatí do toho investovat. Navíc po jejich vyčištění zůstala podlaha ve skvělém stavu opravdu dlouho. Takže se to ve výsledku vyplatilo i finančně a my s udržováním podlahy máme s kolegy už mnohem méně práce, za což jsme rádi.

Tato firma je působí nejen v České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Pro více informací se podívejte na jejich internetové stránky. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *