, , ,

Každá podlaha může být do hloubky vyčištěná

V našem hair servisu toho nabízíme opravdu hodně z kadeřnických služeb a vždy jsme se snažili, aby naše prodejna vypadala co nejvíce udržovaně a dobře. A bohužel naše podlaha už nevypadala úplně nejlépe. Tak jsme usoudili, že je zase načase ji pořádně vyčistit. Ale když jsme se o to pokusily, tak to moc velký efekt nemělo. Tak jsme si řekli, že bychom mohli využít čištění nějaké úklidové firmy. Ale s žádnou jsem doposud neměl žádné zkušenosti a nikdo z mých kolegů také ne, tak jsem byl odkázaný pouze na recenze na internetu. A po přečtení několika fór a jsem narazila na úklidovou firmu, která nabízí strojové čištění podlah a měla opravdu vynikající ohlasy.


Byla…

Byla to samá pozitivní recenze, ani jedna špatná a navíc jsem tak zjistila, že se nezabývají jen čištěním podlah, ale že toho nabízejí mnohem víc. To už člověka samo o sobě uklidní, a tak jsme se shodli, že toto bude nejlepší volba. Takže jsem jim zavolal a domluvil si s nimi schůzku u nás ve firmě, abychom se domluvili na čištění a všem ostatním. Potom jsme se společně domluvili na termínu a finančním plánu. Nebylo to sice nejlevnější, ale ani tak jsme neváhali. Nedělalo jim potíže přijet ve večerních hodinách, až bude obchod po zavírací době, a nijak tak nenarušovali chod naší firmy. Jejich ochotný přístup se mi velmi líbil a s výkonem jejich práce jsem byl nadmíru spokojený. Zaměstnanci z předvedli precizní práci a po nečistotách nezůstaly jediné stopy. Dále mi doporučili pravidelné čištění, aby podlaha vydržela co nejdéle čistá a prodloužila se i její životnost. Dále jsme si od nich nechali i voskování linolea hlavně kvůli protiskluzovému efektu.


A…

A ten je opravdu skvělý, protože když skládáte těžké balíky s krmivem a tak podobně, tak je dobré, když vám to pod nohama neklouže. Za mě mohu tuto společnost všem jedině doporučit, protože úklidových firem je spousta a najít mezi nimi tu. Která skutečně odvede kvalitní práci, není snadné, protože jich je na trhu hodně. Dále bych chtěla také vyzdvihnout chování zaměstnanců – byli velice milí a ochotní a byla s nimi efektní domluva. Proto je všem vřele doporučujeme, protože jsem si jistá, že s nimi budete spokojeni v každém ohledu tak, jako jsme byli my. Určitě v budoucnu vyzkoušíme i jejich mytí výloh, protože to je taky pěkná otrava. Takže pokud hledáte někoho na čištění podlah, rozhodně doporučujeme tuto firmu. A to i navzdory trochu vyšší ceně. Výsledky jejich práce jsou opravdu dlouhodobé, takže se rozhodně vyplatí do toho investovat.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *