, , ,

I vaše podlaha může být opět dokonale čistá

S kamarádem jsme si otevřeli barber shop a musím říct, že se nám opravdu dařilo. A náš podnik opravdu frčí. Takže jsme se vždy snažili, aby to u nás vypadalo co nejlépe. Jenže podlahy v poslední době nevypadaly zrovna nejlépe. Sice jsme ji pravidelně vytírali, ale už asi potřebovala něco více. Tak jsme si řekli, že bude nejlepší, když si na to najmeme nějakou úklidovou firmu, která by se tím zabývala. A po přečtení mnoha recenzí jsme se rozhodli obrátit na úklidovou firmu, protože měla opravdu ty nejlepší recenze. Samá kladná, lidi je opravdu vychvalovali. Bez delšího rozmýšlení jsme je kontaktovaly a domluvily se na termínu. Pracovníci firmy dojeli v danou hodinu a pustili se do práce. Musím uznat, že podlaha najednou prokoukla a byla perfektně vyčištěná. Podlahu nejdříve kvalitně vydrhli pomocí velmi účinné čistící chemie.

Jakmile…

Jakmile byl povrch důkladně vykartáčován, následovalo odsátí veškerých nečistot, mastnot a vlhkosti vysoce výkonným vysavačem, na kterém je napojena hubice s gumovými lištami. Poté podlahu ještě jednou namočili čistou vodou, aby se neutralizovala od zbylého chemického roztoku a nechali ji doschnout. Dále jsme se od nich dozvěděli, že kotoučový stroj, který pro strojové čištění podlah využívají, je jediným přístrojem, který dokáže detailně a generálně vyčistit jakýkoliv druh podlahy. Tento jednokotoučový stroj o váze 50 kg s přítlakem na kotouč s průměrem cca 45 cm, využívají k čištění podlah, jako jsou dlažby, linolea, marmolea, plovoucích podlah, betonových podlah, litých podlah nebo kameninových podlah.

Bylo…

Bylo na nich i vidět, že pracovníci jsou řádně proškoleni a profesionálové, kteří ke své práci používají vždy kvalitní přípravky a pomůcky. Také nám bylo doporučeno, abychom ji nechali provést impregnaci podlah důkladně alespoň jednou za rok. Příště se jim ozveme znovu, protože jsme s jejich službou byli velice spokojení a nemáme tak potřebu obracet se na někoho jiného, protože u nich máme do budoucna záruku dobrého výsledku. Navíc zaměstnanci byli velmi milí, zdařilí a profesionální, takže není skutečně nic, co bychom mohly této firmě vytknout. Cena jejich služeb je sice o něco vyšší, ale za to odvádějí skutečně vynikající práci. Navíc to jejich vybavení také nemohlo být nejlevnější, takže člověk musí očekávat, že se to promítne v i v ceně služeb. Takže pokud chcete vědět více o jejich službách, tak se podívejte na jejich internetové stránky.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *