, ,

Jak lze i ve výškách dokonale vyleštit skla?

Nedávno již nebylo zbytí. Museli jsme začít jednat. Ačkoliv je členů v našem bytovém družstvu hodně, dlouho jsme nebyli stavu se pořádně domluvit. Delší dobu jsme totiž řešili problém s mytím prosklené výtahové šachty našeho domu. Nejprve trvalo neskutečně dlouho, než jsme se se všemi ostatními nájemníky shodli na tom, že budeme postupovat společně a firmu, která umytí šachty bude zajišťovat, budeme hradit dohromady. Nevěřili byste, kolik námitek před odsouhlasením tak jednoduchého rozhodnutí může být. Každý do toho chtěl mluvit, každý měl nějaký nápad, jak na to. čištění zimní zahrady

jak mít zářivě čistá oknajak kvalitně vyčistit oknalešticí přípravky na okna

Když jsme měli konečně volnou ruku…

Když jsme měli konečně volnou ruku k tomu, abychom mohli nějakou firmu vybrat, byla šachta již pořádně znečištěná. Špinavá od prachu a všelijakých nečistot, vypadala hodně zanedbaně. Procházeli jsme naše možnosti. Firem, které se zabývají mytím skleněných ploch ve výškách, není zas tak málo, jak jsme původně předpokládali. Po důkladném zvažování jsme vybrali společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o., protože se v branži pohybuje delší dobu a má určitě spoustu zkušeností. Disponuje také potřebným vybavením pro práci ve výškách a na práci jejich zaměstnanců jsme našli jen samé pozitivní ohlasy.

jak docílit triku suchého leštěnímytí oken vez leštidel levné mytí oken

První mytí…

První mytí výtahové šachty se odehrávalo za přihlížení mnoha obyvatel bytů. Někteří si chtěli pohlídat, že jsme za jejich peníze zvolili správnou firmu. Jiní číhali na jakoukoliv chybičku, ke které by došlo. A někteří byli prostě jen zvědaví, jak to bude probíhat. Rádců bylo každopádně přítomno dostatečně. Mycí četa však i za těchto nepříliš ideálních podmínek pracovala perfektně a soustředěně. Určitě se jim nedalo nic vytknout. S pomocí horolezecké výbavy zvládali umývat okna bez problémů. Bylo vidět, že výškové práce jim nedělaly absolutně žádný problém a také, že se věší často. Díky nim i za těchto ne zrovna ideálních podmínek byla šachta umytá krásně dočista, skla se jen leskla. Nikdo z nájemníků neměl jedinou výhradu ani proti čištění zimní zahrady a ve spolupráci s firmou tedy zdárně pokračujeme.

mytí, leštění a impregnace okendlouhotrvající efekt mytí okenimpregnace oken

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *