,

Elektromotory řady LC jsou ideální volbou i pro náročné provozy

Ve VYBO Electric nabízíme elektromotory pro všechny druhy průmyslových provozů. Nezáleží na tom, zda potřebujete elektromotor na pohon velkého zařízení nebo kompaktních strojů s jednoduchým účelem, vždy spolu s vámi vybereme to nejideálnější řešení. Pokud hledáte to nejlepší řešení pro vaši provoz, určitě nepřehlédněte kvalitní elektromotory řady LC s výkonovým rozsahem od 15 kW do 400 kW.

Přirozenou požadavkem majitelů průmyslových provozů je maximální spolehlivost, minimalizace prostojů a udržení provozních nákladů na rozumné úrovni. S výběrem toho nejvhodnějšího elektromotoru můžete snadno dosáhnout naplnění těchto požadavků. Výběrový proces by proto měl v co největší míře reflektovat budoucí využití elektromotoru jakož i další specifické vlastnosti konkrétní průmyslové aplikace.

Proč jsou elektromotory řady LC oblíbené v náročných průmyslových aplikacích?

elektromotory priemyselUž podle konstrukce elektromotorů řady LC rychle zjistíte, že své uplatnění si najdou především v náročnějších průmyslových aplikacích. Svědčí o tom i provedení krytu z kvalitní oceli. Ze zesílených materiálů jsou vyhotoveny i ložiska, patky a klec rotoru, přičemž toto platí io elektromotorech LC z nižšího výkonnostního spektra.

Elektromotory LC jsou ideální pro použití s ​​frekvenčním měničem a stejně je lze doplnit o moduly tak, aby vyhovovaly vašim požadavkům. Už ve svém sériovém provedení však elektromotory LC nabízejí řadu nadstandardních prvků, díky nimž vynikají i při srovnání poměru ceny a výkonu. Standardem je také úroveň krytí IP 55, čímž se hodí i do provozů s větším znečištěním. Elektromotory řady LC si můžete vybrat s výkonovou třídou IE1, IE2 případně IE3.

Nechte si od našeho odborného týmu ve VYBO Electric poradit při výběru toho nejlepšího elektromotoru pro vaši provoz.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *