,

Elektromotory řady LC jsou ideální volbou i pro náročné provozy

Ve VYBO Electric nabízíme elektromotory pro všechny druhy průmyslových provozů. Nezáleží na tom, zda potřebujete elektromotor na pohon velkého zařízení nebo kompaktních strojů s jednoduchým účelem, vždy spolu s vámi vybereme to nejideálnější řešení. Pokud hledáte to nejlepší řešení pro vaši provoz, určitě nepřehlédněte kvalitní elektromotory řady LC s výkonovým rozsahem od 15 kW do 400 kW.

Přirozenou požadavkem majitelů průmyslových provozů je maximální spolehlivost, minimalizace prostojů a udržení provozních nákladů na rozumné úrovni. S výběrem toho nejvhodnějšího elektromotoru můžete snadno dosáhnout naplnění těchto požadavků. Výběrový proces by proto měl v co největší míře reflektovat budoucí využití elektromotoru jakož i další specifické vlastnosti konkrétní průmyslové aplikace.

Proč jsou elektromotory řady LC oblíbené v náročných průmyslových aplikacích?

elektromotory priemyselUž podle konstrukce elektromotorů řady LC rychle zjistíte, že své uplatnění si najdou především v náročnějších průmyslových aplikacích. Svědčí o tom i provedení krytu z kvalitní oceli. Ze zesílených materiálů jsou vyhotoveny i ložiska, patky a klec rotoru, přičemž toto platí io elektromotorech LC z nižšího výkonnostního spektra.

Elektromotory LC jsou ideální pro použití s ​​frekvenčním měničem a stejně je lze doplnit o moduly tak, aby vyhovovaly vašim požadavkům. Už ve svém sériovém provedení však elektromotory LC nabízejí řadu nadstandardních prvků, díky nimž vynikají i při srovnání poměru ceny a výkonu. Standardem je také úroveň krytí IP 55, čímž se hodí i do provozů s větším znečištěním. Elektromotory řady LC si můžete vybrat s výkonovou třídou IE1, IE2 případně IE3.

Nechte si od našeho odborného týmu ve VYBO Electric poradit při výběru toho nejlepšího elektromotoru pro vaši provoz.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *