, , ,

Nevím, jak to dělají, ale funguje to! Stržení polepů z výloh

Od prarodičů jsme zdědili dvě chalupy. A od začátku jsme věděli, že je prodávat nebudeme. Máme k nim citový vztah. Před časem jsme se však rozhodli, že je budeme občas pronajímat. Nejdříve to bylo kamarádům a známým a postupně se ozývali i známí našich známých. Je to zajímavý druh přivýdělku, nicméně kvůli takovému náporu „klientů“ je potřeba se o obě nemovitosti i více starat. Jednu domu jsem úklid, péči o zahradu a mytí oken zastávala v podstatě sama. Ale bylo to pro mě neudržitelné. Proto jsme se s manželem rozhodli, že si raději zaplatíme za služby profesionální firmy, na kterou je spolehnutí. A díky tomu se také vyhneme neustálému cestování a kontrole, jak svůj úkol provedli. stržení polepů z výloh

impregnace okenmytí okenních tabulímytí parapetů

Nemuseli jsme ani příliš dlouho hledat…

Nemuseli jsme ani příliš dlouho hledat. Zeptala jsem se kamarádek, zda nevědí o nějaké firmě nebo paní na úklid, která by se postarala o úklid a mytí oken. Ani jsem netušila, kolik lidí v mém okolí si nechává okna profesionálně mýt. Kontaktů se mi sešlo hned několik. Nakonec mě nejvíce zaujala firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., která provádí také GLS impregnaci vnějších skel. Tato impregnace je hydrofobní, to znamená, že odpuzuje špínu i vodu a okna zůstávají čisté. Je to skvělé řešení pro těžko přístupná okna, velké plochy nebo vzdálenější objekty, což je náš případ. Po dobu cca pěti let není nutné vnější plochy vůbec mýt. To je úžasné. GLS je sice dražší, ale v některých případech se vyplatí.

mytí žaluziímytí okenní rámůspolehlivá firma na mytí oken

Objednávám si tedy oboustranné mytí oken…

Objednávám si tedy oboustranné mytí oken včetně rámů a parapetů, ale i GLS nástřik oken, který byl aplikován při jejich první návštěvě. Přístup firmy je vždy velmi seriózní, není problém s termínem, vždy mi vyšli se vším vstříc. Zaměstnanci jsou slušní a práce jim jde pěkně od ruky.  Okna stihnou umýt během krátké doby a vše vypadá krásné, čisté a lesklé. Nevím, jak to ti profesionálové dělají, ale na oknech nezůstávají žádné kruhy a tahy od leštění, které jsem vždy na oknech měla a snažila jsem se je vyleštit. Jednoduše některé činnosti jako třeba stržení polepů z výloh je lepší svěřit odborníkům. Dnes jsou to dva roky od aplikování nástřiku GLS. Nemůžu tomu uvěřit, ale impregnace skutečně stále funguje. Opravdu mi tím ušetřili mnoho času i starostí.

pravidelné mytí okenmytí oken v doměmytí oken v bytě

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *